01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-1godz.-21min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kędziora: Nie myślę o porażce

Kędziora: Nie myślę o porażce

Tomasz Kędzio­ra jest sta­bil­nym punk­tem Lecha Poz­nań, jed­nak w rewanżowym spotka­niu z Błęk­it­ny­mi Star­gard Szczecińs­ki na najwyższym poziomie musi zagrać cała drużyna.

Tydzień temu Kole­jorz prze­grał z Błęk­it­ny­mi Star­gard Szczecińs­ki 1:3 w pier­wszym  pół­fi­nałowym spotka­niu Pucharu Polski.

- Myślę, że po spotka­niu w Star­gardzie Szczecińskim każdy sam zanal­i­zował mecz.  Ja sam wiem już, co popraw­ić. W Bełcha­towie pokaza­l­iśmy charak­ter. Od sobo­ty czekamy na mecz z Błęk­it­ny­mi. Oso­biś­cie po porażce w Star­gardzie myślałem tylko o rewanżu  — przyz­nał Tomasz Kędzio­ra. — Nie myślę o porażce – dodał krótko.

W poprzed­niej rundzie bolączką lechitów były ostat­nie min­u­ty gry. Poz­na­ni­a­cy nie potrafili dowieźć wygranej do koń­ca spotkania.

- W tamtej rundzie  remisowal­iśmy w ostat­nich min­u­tach, a ter­az potrafimy strzelić bramkę w końców­ce spotka­nia. Tak było cho­ci­aż­by w Szczecinie i Bełcha­towie – zaz­naczył prawy obrońca.

Lech jest zde­cy­dowanie lep­szą drużyną niż Błęk­it­ni Star­gard Szczecińs­ki. Prob­le­mem poz­na­ni­aków może być mentalność.

- Ambic­ja i zaan­gażowanie musi być na wyższym miejs­cu niż u prze­ci­wni­ka. Umiejęt­noś­ci­a­mi jesteśmy lep­si niż prze­ci­wnik. Musimy to pokazać na boisku – oce­ni­ał kap­i­tan młodzieżowej reprezen­tacji Polski.

W sobotę Kole­jorz wygrał z GKS-em Bełchatów 2:1. Dla poz­na­ni­aków była to dopiero trze­cia wygrana na boisku rywala we wszys­t­kich 26. kolejkach.

- Myślę,  że każ­da wygrana w Ekstrak­lasie jest dobra. My prz­er­wal­iśmy swo­ją passę meczów wyjaz­dowych.  – zakończył Kędziora.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.