Kownacki i Arajuuri gotowi do gry?

Kownacki i Arajuuri gotowi do gry?

Trud­no Lechowi się gra bez Paulusa Ara­ju­uriego oraz Daw­i­da Kow­nac­ki. Fin ze składu wypadł w meczu kończą­cym poprzed­ni sezon, a Kow­naś od meczu w Sara­jew­ie zma­ga się z kontuzją.

Tren­er Sko­rża nie ukry­wa, że bard­zo liczy na powrót tych dwóch piłkarzy. Fin ostat­nim cza­sy był filarem obrony i zapew­ni­ał dużo spoko­ju pod włas­ną bramką. Próbował zastąpić go Tamas Kadar, ale z marnym skutkiem. W ostat­nim meczu na stop­erze zagrał Dar­iusz Dud­ka, jed­nak możli­we, że Paulus już niedłu­go dołączy do drużyny – Lada moment powinien wznow­ić trenin­gi i dołączyć do drużyny. Ter­az czeka­ją nas dwa mecze wyjaz­dowe, więc i tren­ingów będzie jak na lekarst­wo, ale musimy go mieć jak najszy­b­ciej w drużynie – mówił opiekun lechitów.

dawid kownacki

Na powrót do gry czeka też Daw­id Kow­nac­ki. Skrzy­dłowy Kole­jorza urazu nabaw­ił się w Sara­jew­ie, który mógł go wyk­luczyć z gry na kil­ka miesię­cy. Jak się okaza­ło, Kow­naś wraca do zdrowia i możli­we, że na kole­jne mecze w europe­js­kich pucharach będzie już gotowy – Chci­ałbym, aby na mecz z Videotonem był gotowy, czekamy na jego powrót. W tym tygod­niu jeszcze nie mieliśmy zgody lekarza, by z nami trenował. Mam nadzieję, ze to nastąpi w przyszłym tygod­niu – nie kry­je optymiz­mu tren­er Skorża.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress