01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.49min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kownacki: Przywieziemy puchar do Poznania!

Kownacki: Przywieziemy puchar do Poznania!

Daw­id Kow­nac­ki we wczo­ra­jszym meczu dwukrot­nie wpisał się na listę strzel­ców. Młody lechi­ta nie krył zad­owole­nia po spotka­niu i zapowiedzi­ał, że wraz z kolega­mi przy­wiezie puchar do Poznania.

Mimo poraż­ki w pier­wszym meczu i straty gola w rewanżu poz­na­ni­a­cy nie zwiesili głów i cały czas wierzyli, że zagra­ją w finale – Pier­wszy mecz prze­gral­iśmy, a dru­gi zaczęliśmy od straty gola. Byliśmy naprawdę w trud­nej sytu­acji, ale cały czas pow­tarza­l­iśmy sobie, żebyśmy byli pozy­ty­wnie nastaw­ieni. Mieliśmy sporo cza­su, więc trze­ba było zachować cier­pli­wość. Udało nam się wygrać, dzię­ki czemu zagramy 2 maja w finale Pucharu Pol­s­ki – mówił po meczu młody napastnik.

Podopieczni Macie­ja Sko­rży już na początku meczu stworzyli sobie kil­ka sytu­acji, które powin­ny zakończyć się bramką, ale na posterunku był bramkarz Błęk­it­nych – Przez pier­wsze dziesięć min­ut stworzyliśmy sobie ze trzy bard­zo dobre sytu­acje i gdy­byśmy którąś z nich wyko­rzys­tali, to na pewno ten mecz prze­b­ie­gał­by inaczej. Błęk­it­ni zdobyli gola po akcji skrzy­dłowe, ale my na szczęś­cie gral­iśmy kon­sek­went­nie. Spokój i cier­pli­wość przyniosły nam pozy­ty­wny wynik. Odwró­cil­iśmy losy spotka­nia strze­la­jąc kole­jne gole.

Dzień wcześniej z Pucharu Niemiec odpadła Borus­sia Monchenglad­bach, która prze­grała z ekipą z trze­ciej ligi. Jak widać, kra­jowe puchary rządzą się swoi­mi prawa­mi – Zagral­iśmy tak, jak na wicemistrza Pol­s­ki przys­tało. Przełącza­łem sobie kanały i trafiłem na rzu­ty karne. Nie wiedzi­ałem nawet, że Arminia jest tak nisko. My mieliśmy mecz i rewanż, który tak naprawdę dał nam wiarę w odro­bi­e­nie strat – przyz­na­je sna­jper Kolejorza.

Lechi­ci 2. maja zagra­ją na Sta­dion­ie Nar­o­dowym w finale z warsza­wską Legią. Do meczu jeszcze kil­ka tygod­ni, ale Kow­nac­ki zapew­nia – Wierzę, że przy­wieziemy puchar do Poznania.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.