02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.24min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kownacki: Puchar traktujemy tak samo jak ligę

Kownacki: Puchar traktujemy tak samo jak ligę

Lechi­ci wresz­cie zes­zli z murawy zwycięsko. Wczo­raj w ramach 1/8 finału Pucharu Pol­ki pokon­ali chor­zows­ki Ruch 1:0.

Lech awan­sował do kole­jnej fazy Pucharu Pol­s­ki po samobójczym golu Rafała Grodz­ick­iego. Mimo to, Daw­id Kow­nac­ki zaz­nacza, że widać pro­gres w grze – Pomału zapom­i­nal­iśmy jak smaku­je zwycięst­wo. Cieszymy się, że udało nam się przeła­mać, mimo braku skutecznoś­ci. Gral­iśmy dobrze, stworzyliśmy sobie sporo sytu­acji, kil­ka miałem ja, ale ich nie wyko­rzys­tałem, a powinienem to zro­bić, gra­jąc jaka napast­nik – mówił po meczu.- Mam nadzieję, że ter­az już będzie tylko lep­iej. Zacznie schodz­ić z nas ciśnie­nie i będziemy wygrywać.

W lidze lechit­om idzie bard­zo słabo, czy to wszys­tko wina presji? – Pres­ja była podob­na. Prze­cież Puchar Pol­sk to najkrót­sza dro­ga do Europy. Trak­tu­je­my go tak samo jak ligę. Chce­my w przyszłym roku pojechać na Sta­dion Nar­o­dowy i zro­bić to, co nie udało nam się w zeszłym sezonie – przyznaje.

Już po pier­wszej połowie poz­na­ni­a­cy powin­ni prowadzili różnicą kilku bramek. Za każdym razem brakowało jed­nak skutecznoś­ci –  W prz­er­wie było spoko­jnie, wiedzieliśmy, że jesteśmy dobrze przy­go­towani, a prze­ci­wnik nam nie zagrażał. Gral­iśmy wysoko i były takie frag­men­ty, w których Ruch nie potrafił opuś­cić włas­nej połowy. Nie dal­iśmy my dojść do słowa. Nie pamię­tam, aby mieli oni jakąś klarowną sytuację.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.