04.06.2023, g. 01:30
MLS
FC Cincinnati vs Chicago Fire
Do meczu pozostało:
1dn.1godz.1min.
11.67 X4.00 24.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kownacki: W piłkę grą się, by wygrywać, dlatego chcemy zdobyć ten Puchar

Kownacki: W piłkę grą się, by wygrywać, dlatego chcemy zdobyć ten Puchar

Daw­id Kow­nac­ki mimo młodego wieku będzie miał okazję po raz dru­gi zagrać w finale na Sta­dion­ie Nar­o­dowym. – Każdy chce wygrać. Dołożymy skuteczność i będziemy się cieszyć z Pucharu Pol­s­ki – zapew­nia napast­nik Kolejorza.

- To jest finał i musimy być gotowi na każde rozwiązanie. Musimy być gotowi psy­chicznie, bo to jest jeden mecz i dalej nic nie ma. Gramy o tro­feum, chce­my je zdobyć, bo duża licz­ba z nas, nie wygrała jeszcze Pucharu Pol­s­ki. Musimy do dobrej gry, którą prezen­towal­iśmy w poprzed­nich meczach dołożyć skuteczność, a wtedy będziemy się cieszyć ze zwycięst­wa – przyz­na­je Kownaś.

Jutrze­jszy mecz będzie niesamow­ity pod wzglę­dem otocz­ki, jak i kibiców. A mecze roz­gry­wane na Sta­dion­ie Nar­o­dowym należą do tych, które pamię­ta się lata­mi – Takie wydarze­nie jak finał Pucharu Pol­s­ki na Sta­dion­ie Nar­o­dowym, to jest coś niesamowitego. 50 tysię­cy kibiców, atmos­fera na poziomie świa­towym, ale to taki sam mecz jak w zeszłym roku. Mecz o tro­feum, a w piłkę grą się, by wygry­wać, dlat­ego chce­my zdobyć ten Puchar – deklaruje.

Ostat­ni raz Kole­jorz Puchar Pol­s­ki zdoby­wał sie­dem lat temu, wtedy Kow­naś miał zaled­wie 12 lat. – Pewnie oglą­dałem ten mecz, ale dokład­nie nie pamię­tam. Byłem małym chłopcem i wtedy się bie­gało z chłopaka­mi za piłką. Każdy chci­ał grać wielkie mecze, finały na wiel­kich sta­dionach przy wspani­ałej atmos­ferze. Rok temu się nie udało, wiec ter­az jest dodatkowy bodziec, by się zre­wanżować i ten Puchar zdobyć

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.