06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.9godz.26min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech — Arka: Wygrać i wrócić z trofeum do Poznania!

Lech — Arka: Wygrać i wrócić z trofeum do Poznania!

W tej edy­cji Pucharu Pol­s­ki Kole­jorz stanie przed kole­jną szan­są na zdoby­cie tego tro­feum. Druży­na ze stol­i­cy Wielkopol­s­ki zagra w wielkim finale po raz trze­ci z rzę­du. Trze­ba wspom­nieć, że zarówno w 2015 i 2016 lechi­ci ule­gali stołecznej Legii — nie były to jed­nak druz­gocące poraż­ki. Dwa lata temu Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa prze­grała 1:2, zaś rok temu 0:1. Jak będzie w tegorocznym finale?

Wczo­raj na Sta­dion­ie Nar­o­dowym ekipy Lecha Poz­nań oraz Arki Gdy­nia odbyły ofic­jalne przed­mec­zowe jed­nos­t­ki treningowe. Widać było, że atmos­fery w oby­d­wóch zespołach są zupełnie inne. Sztab szkole­niowy poz­na­ni­aków zaplanował na muraw­ie jedynie lek­ki rozruch zakońc­zony treningiem strz­eleckim. Druży­na z Trójmi­as­ta odbyła zaś nor­mal­ny i inten­sy­wny tren­ing. Co ciekawe trenowali oni także rzu­ty karne.

IMG_4975

Bard­zo dobrą infor­ma­cją dla tren­era Nena­da Bjel­i­cy jest fakt, że ma on do dys­pozy­cji wszys­t­kich zawod­ników. Do Warsza­wy zabrał on aż 23 zawod­ników, w tym np. Tymo­teusza Puchacza, Vic­to­ra Gutier­reza czy Pawła Tom­czy­ka. Oczy­wiś­cie mają oni niewielką szan­sę na to, by znaleźć się w mec­zowej osiem­nastce. Do stol­i­cy wraz z drużyną przy­jechał obroń­ca Elvis Kokalović, jed­nak jego wys­tęp jest z góry wyk­luc­zony z powodu kon­tuzji oraz zabiegu, które­mu niedawno się poddał.

IMG_4924

Finałowy poje­dynek pomiędzy Lechem, a Arką będzie trzec­im spotkaniem tych drużyn w tym sezonie. W lidze jesienią przy Buł­garskiej padł bezbramkowy remis, zaś w tym roku podopieczni Nena­da Bjel­i­cy roz­bili drużynę prowad­zoną wtedy jeszcze przez Grze­gorza Nicińskiego aż 4:1. Nie mamy nic prze­ci­wko by lechi­ci powtórzyli ten wynik i przy­wieźli do Poz­na­nia tro­feum za Puchar Polski!

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.