01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.7godz.28min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Błękitni: Wywalczyć finał na Narodowym!

Lech-Błękitni: Wywalczyć finał na Narodowym!

W rewanżowym pół­fi­nale Pucharu Pol­s­ki lechi­ci pode­jmą na włas­nym boisku Błęk­it­ni Star­gard Szczecińs­ki. W pier­wszym spotka­niu lep­si okaza­li się rywale Kole­jorza i wygrali na włas­nym sta­dion­ie 3:1.

Podopieczni tren­era Krzyszto­fa Kapuś­cińskiego są w bard­zo dobrej sytu­acji po pier­wszym meczu pół­fi­nałowym. Z kolei zawod­ni­cy tren­era Macie­ja Sko­rży zapew­ni­a­ją, że wyciągnęli wnios­ki z pier­wszego spotka­nia. Przy Buł­garskiej od pier­wszych min­ut muszą ruszyć na rywala, strzelić szy­bko bramkę. Dla piłkarzy będzie to być może najważniejszy poje­dynek w doty­chcza­sowych roz­gry­wkach. Puchar Pol­s­ki jest najkrót­szą drogą do europe­js­kich pucharów.

Atutem poz­na­ni­aków może być ich własne boisku. Lechi­ci nie prze­grali na Inea Sta­dion­ie od sierp­nia 2014 roku. Wów­czas ulegli krakowskiej Wiśle 3:2.

Zawod­ni­cy ze stol­i­cy Wielkopol­s­ki muszą na spotkanie rewanżowe wyjść maksy­mal­nie skon­cen­trowani. Sami pod­kreśla­ją, że Błęk­it­ni to ryw­al o dwie klasy niższy od Lecha Poz­nań. Poz­na­ni­akom wręcz nie przys­toi prze­grać tego dwumeczu. Będzie to bla­maż na miarę tych z europe­js­kich pucharów, kiedy Kole­jorz żeg­nał się z roz­gry­wka­mi po 3. rundzie eliminacyjnej.

Kto nie wys­tąpi w czwartkowym poje­dynku? Na pewno Zaur Sada­jew. Czeczen pauzu­je za kart­ki. Pozostali zawod­ni­cy wyda­ją się w pełni sił. Tren­er Maciej Sko­rża zapew­nia — Po meczu w Bełcha­towie nikt nie narze­ka na urazy, ale mam pewne zna­ki zapy­ta­nia. Wszys­tko okaże się w piątek, gdy będę miał pełen raport medy­czny — podsumował.

Pier­wszy gwiz­dek sędziego Gila o 20:45.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.