Lech Poznań-Znicz Pruszków: Postawić kropkę nad i!

Lech Poznań-Znicz Pruszków: Postawić kropkę nad i!

W środę Lech Poz­nań na włas­nym sta­dion­ie roze­gra rewanżowe spotkanie ze Zniczem Pruszków.  Na wyjeździe lechi­ci wygrali aż 5:1. 

Piłkarze Znicza, by awan­sować do pół­fi­nału muszą strzelić pięć bramek, jed­nocześnie ani jed­nej nie tracąc. Lechi­ci są już więc niemal pewno awan­su do kole­jnej fazy roz­gry­wek. W pier­wszym meczu Znicz staw­iał spory opór Kole­jor­zowi, ale wejś­cie Zau­ra Sada­jae­wa na boisko rozwiało wszelkie wąt­pli­woś­ci, kto jest lep­szy na boisku. Sna­jpi­er Lecha strzelił dwie bram­ki, dołożył asys­tę i zapewnił wygraną Kolejorzowi.

Znicz Pruszków wal­czy o awans do I ligi. Na inau­gu­rację wios­ny pruszkowian­ie wygrali z Siarką Tarnobrzeg 3:1. W min­iony week­end zremisowali na wyjeździe 3:3 ze Stalą Mielec.

W środowym poje­dynku tren­er Dar­iusz Banasik nie będzie mógł wys­taw­ić na boisku najlep­szego strzel­ca drużyny Macie­ja Górskiego. Zawod­nik w pier­wszym meczu z Kole­jorzem obe­jrzał czer­wony kar­tonik za nies­portowe zachowanie w sto­sunku do Łukasza Trałki.

Środowy wieczór przy Buł­garskiej będzie dla poz­na­ni­aków sprawdzianem przed meczem z Legią Warsza­wa, bowiem w Byd­goszczy zawod­nikom Kole­jorza na boisku nie szło zbyt dobrze.

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:45 na Inea Stadionie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress