31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.8min.
13.20 X3.80 22.05 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Ruch: O awans do ćwierćfinału

Lech-Ruch: O awans do ćwierćfinału

W 1/8 finału Pucharu Pol­s­ki Lech Poz­nań zmierzy się na włas­nym boisku z chor­zowskim Ruchem. 

W poprzed­niej rundzie poz­na­ni­a­cy wye­lim­i­nowali z roz­gry­wek Olimpię Grudz­iądz po dwóch bra­mach Davi­da Hol­mana. Tym samym lechi­ci zro­bili mały krok do tego, aby 2 maja 2016 roku zagrać o tro­feum na Sta­dion­ie Nar­o­dowym w Warsza­w­ie. Dro­ga do finału nie jest jed­nak pros­ta. Tym razem prze­ci­wnik będzie trud­niejszy. W środowy wieczór, aby myśleć o swoim ćwierć­fi­nałowym prze­ci­wniku, poz­na­ni­a­cy muszą pokon­ać 14-krot­nego mis­trza Pol­s­ki — Ruch Chorzów. Potenc­jal­nego rywala lechi­ci będą znali jeszcze zan­im wybieg­ną na murawę INEA Sta­dionu. Kole­jnym rywalem Kole­jorza może być Jagiel­lonia Białys­tok lub Zagłę­bie Lubin. Mecz tych zespołów rozpocznie się o 17:45 na sta­dion­ie przy uli­cy Słonecznej w stol­i­cy Podlasia.

Tren­er Maciej Sko­rża na pewno nie będzie mógł sko­rzys­tać z usług powraca­jącego po kon­tuzji Marci­na Roba­ka oraz Łukasza Trał­ki, który skrę­cił staw skokowy w meczu z por­tu­gal­skim Os Belenenses.

Szkole­niowiec chor­zowian, Walde­mar For­nalik, nie wys­tawi opty­mal­nego składu. Na urazy narzeka­ją Michał Helik oraz Michał Efir, zaś niepewny jest udzi­ał w meczu Rołan­da Gigoła­je­wa z powodów dyscyplinarnych.

Początek spotka­nia o 20:30 na INEA Stadionie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.