Lech-Zagłębie: Arcyważny mecz mistrza Polski

Lech-Zagłębie: Arcyważny mecz mistrza Polski

W czwartkowy wieczór Lech Poz­nań pode­jmie na włas­nym boisku zespół Zagłębia Lubin w ramach ćwierć­fi­nału Puchar Pol­s­ki. Będzie to rewanżowa poty­cz­ka obu drużyn.

Pier­wszy mecz zakończył się wynikiem 0:1. Bramkę na wagę zwycięst­wa zdobył w końców­ce spotka­nia fińs­ki stop­er Paulus Arajuuri.

Tren­er mis­trza Pol­s­ki, Jan Urban, w star­ciu z “Miedziowy­mi” nie może sko­rzys­tać z usług kon­tuzjowanych Daw­i­da Kow­nack­iego, Marci­na Roba­ka oraz Macie­ja Gos­tom­skiego. - W meczu z Zagłę­biem w kadrze na pewno nie zna­jdą się kadrow­icze: Karol Linet­ty oraz Tomasz Kędzio­ra. Dalej kon­tuzjowany jest Marcin Robak oraz Daw­id Kow­nac­ki. Do listy kon­tuzjowanych dołączył Maciej Gos­tom­s­ki, który bory­ka się z urazem przy­wodzi­ciela, ale nie jest to poważ­na kon­tuz­ja — przyz­na­je szkole­niowiec pier­wszego zespołu Kolejorza.

Niepewny jest wys­tęp od pier­wszym min­ut Darko Jevtića. Szwa­j­car jed­nak zna­jdzie się w mec­zowej “18”. — Darko miał wolne — tak jak pozostali zawod­ni­cy. Potrze­bował on troszkę odd­echu, aby zła­pać nieco świeżoś­ci. Prz­er­wa może mu nieco pomoże. W tygod­niu pokazy­wał zagra­nia, które go charak­tery­zowały wcześniej. Będzie jutro w kadrze mec­zowej — oce­nia trener.

Z kolei tren­er Piotr Stokowiec nie ma żad­nych prob­lemów kadrowych. Gotowi do gry są także kadrow­icze Jarosław Kubic­ki, Jarosław Jach i Krzysztof Piątek.

Pier­wszy gwiz­dek Jarosława Przy­była o godzinie 20:45 na INEA Stadionie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress