06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.57min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lechici przed finałem Pucharu Polski

Lechici przed finałem Pucharu Polski

Dzisi­aj na Sta­dion­ie Nar­o­dowym odbyła się kon­fer­enc­ja pra­sowa przed jutrze­jszym finałem Pucharu Pol­s­ki. Na pyta­nia dzi­en­nikarzy odpowiadali kap­i­tan Kole­jorza Łukasz Trał­ka oraz Tomasz Kędziora.

 

Dwie ostat­nie edy­c­je Pucharu Pol­s­ki Kole­jorz prze­grał w finale ule­ga­jąc Legii Warsza­wa. Czy tym razem uda się przy­wieźć puchar do Stol­i­cy Wielkopol­s­ki? - Jeśli chodzi o ostat­nie finały są one his­torią. Nie da się być bardziej przy­go­towanym jak my jesteśmy. Jesteśmy gotowi na 100%.Poprzednie his­to­rie nie są istotne w tej chwili. Finał Pucharu robi wraże­nie. Sta­dion oraz rzesza kibiców również robi swo­je. Nigdy nie wygrałem Pucharu Pol­s­ki i ter­az chcę go zdobyć. Wolę rywal­i­zować z druży­na­mi z Ekstrak­lasy, ponieważ ciężko jest się men­tal­nie przy­go­tować do spotkań przykład­owo do spotkań z drużyn z 2. ligi. Mamy satys­fakcję z tego, że pokonu­je­my rywali ze swo­jej klasy roz­gry­wkowej. Atmos­fera na try­bunach jest waż­na, lecz mecz przy­jaźni tylko na try­bunach. Na muraw­ie nikt nie będzie na to zwracał uwa­gi. To będzie cięż­ki mecz i damy z siebie na pewno 100%. Sku­pi­amy się na naszym zes­pole. Mamy swój cel, swo­ją grę i chce­my zagrać tak jak rozpisał nam to tren­er - powiedzi­ał na przed­mec­zowej kon­fer­encji kap­i­tan Kole­jorza, Łukasz Trałka.

Wtórował mu obroń­ca Tomasz Kędzio­ra, który w swoim piłkarskim CV nie ma jeszcze tylko właśnie jutrze­jszego pucharu. — Jest to kole­jne spotkanie o duże tro­feum. Zależy nam bard­zo na tym, żeby przy­wieźć puchar do Poz­na­nia. Te trzy dro­gi do finału były inne. Ter­az gral­iśmy prak­ty­cznie tylko z ekipa­mi z Ekstrak­lasy. Nie ma to jed­nak znaczenia ponieważ w Pucharze każdy mecz jest trud­ny. W Arce zmieniło się trochę od momen­tu zmi­any tren­era, co było widać już w ostat­nich meczach - mówił wychowanek Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.