01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.8min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Kibice nam bardzo pomogli

Linetty: Kibice nam bardzo pomogli

Kole­jorz pokon­ał wczo­raj na włas­nym boisku Błęk­it­nych Star­gard 5:1 dzię­ki czemu awan­sował do finału Pucharu Pol­s­ki. Tam zmierzy się z warsza­wską Legią.

Pier­wsi bramkę we wczo­ra­jszym spotka­niu strzelili piłkarze dru­goligow­ca i byli oni o krok od wyjaz­du na majowy finał. – W pier­wszych min­u­tach mieliśmy ze trzy sytu­acje, które powin­niśmy wyko­rzys­tać. Wiedzieliśmy, że jak będziemy napier­ać na bramkę prze­ci­wni­ka to w końcu te gole pad­ną – mówił po meczu Karol Linetty.

Tak samo jak w Star­gardzie, tak i ter­az zespół Błęk­it­nych nie odstaw­iał nogi i wal­czył jak równy z równym – To była cięż­ka wal­ka i wiel­ki sza­cunek dla chłopaków ze Star­gar­du, bo mimo gry w dziesiątkę postaw­ili duży opór. My się naprawdę cieszymy z tego, że udało nam się wyjść z tak ciężkiej sytuacji.

- Byliśmy pewni i przeko­nani, że uda nam się strzelić tyle bramek, ile potrze­ba. Gral­iśmy u siebie, przyszło dużo kibiców i oni nam bard­zo pomogli – doda­je pomoc­nik Kolejorza.

Mimo poraż­ki piłkarze ze Star­gar­du w Pucharze Pol­s­ki zas­zli bard­zo daleko i pokon­ali między inny­mi ekstrak­la­sową Cra­cov­ię – Wielkie brawa i sza­cunek dla nich, bo cały czas zostaw­iali serce na boisku, wal­czyli do ostat­niej min­u­ty. Pokaza­li, że nawet będąc w drugiej lidze moż­na zajść do pół­fi­nału Pucharu Pol­s­ki. Pewnie, gdy­by grali dalej to bym im kibicował.

Już w niedzielę Lecha czeka kole­jne star­cie na włas­nym boisku, tym razem rywalem Kole­jorza będzie Korona Kielce. Jak będzie wyglą­dał ten mecz, sko­ro lechi­ci mają w nogach pucharowy bój, który trwał 120 min­ut? – My jesteśmy dobrze przy­go­towani, będziemy się na pewno dobrze prowadz­ić, więc myślę, że nie ma obaw, czy fizy­cznie wytrzymamy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.