Linetty: Mogłem zagrać więcej

Linetty: Mogłem zagrać więcej

Karol Linet­ty wró­cił do zdrowia po kon­tuzji, przez którą stracił praw­ie cały okres przy­go­towaw­czy. Młody lechi­ta pojaw­ił się na boisku wczo­raj od pier­wszej min­u­ty i otworzył wynik spotka­nia – Czułem się dobrze, chłopa­cy mi poma­gali i wydawało mi się, jak­bym pau­zował kil­ka dni. Ten gol też mnie cieszy, ale bardziej zad­owolony jestem z wyniku. Martwi tylko ten przestój w drugiej połowie, bo Znicz mógł wyjść na prowadze­nie, ale na szczęś­cie tego nie wyko­rzys­tali – powiedzi­ał po meczu.

Po prz­er­wie na boisku w miejsce Linet­tego pojaw­ił się Djoum, ale taka decyz­ja padła jeszcze przed rozpoczę­ciem meczu – Mogłem grać więcej, ale tak zade­cy­dował tren­er. Chci­ałem zagrać dłużej, ale nieste­ty się nie udało – przyz­nał. – Star­ty bram­ki nie widzi­ałem, bo byłem w szat­ni i słysza­łem tylko, że kibice Znicza się cieszą. Potem wszys­tko wró­ciło do normy – dodał.

Pięć bramek strzelonych dru­goligowej drużynie cieszy, tym bardziej, że tren­er Sko­rża dał pograć zawod­nikom rez­er­wowym – Wiedzieliśmy, że będzie trud­no, ale ta bram­ka w pier­wszej połowie miała nam pomóc. Zabrakło jed­nak kon­cen­tracji, kiedy stra­cil­iśmy gola. Myślę że zagral­iśmy dobre spotkanie, bo w rezulta­cie strzelil­iśmy pięć bramek.

- Grali zupełnie inną piłkę niż my, czekali na kon­tratak. Na początku był to wyrów­nany mecz, ale potem to my już byliśmy stroną domin­u­jącą - scharak­tery­zował zespół gospodarzy

Za dwa tygod­nie w Poz­na­niu dojdzie do rewanżu, w którym lechi­ci muszą przy­p­ieczę­tować awans do pół­fi­nału Pucharu Pol­s­ki – Jesteśmy w kom­for­towej sytu­acji, ale nie może­my ich lekce­ważyć. Strzelą nam dwie, trzy bram­ki i zro­bi się ner­wowo. Musimy być skon­cen­trowani i przy­p­ieczę­tować awans.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress