Linetty: Siedzi w nas sportowa złość

Linetty: Siedzi w nas sportowa złość

Kole­jorz prze­grał wczo­raj 1:2 w finale Pucharu Pol­s­ki z warsza­wską Legią, ale już w przyszłą sobotę będzie miał okazję do rewanżu przy Łazienkowskiej.

Wynik wczo­ra­jszego spotkanie otworzył Tomasz Jodłowiec, który trafił do włas­nej siat­ki. Chwilę później lechi­ci mogli pod­wyższyć, ale brakowało niewiele – Zabrakło nam wykończenia, by strzelić tę drugą bramkę, bo Legia w pier­wszej połowie nie miała nic do powiedzenia. Uwierzyli, że mogą, i to zro­bili – powiedzi­ał po meczu smut­ny Linetty.

W pier­wszej połowie Lech miał kil­ka sytu­acji, które powinien wyko­rzys­tać, jed­nak pił­ka nie chci­ała zatrzepotać w siatce – Pier­wszą połowę naprawdę zdomi­nowal­iśmy, mogliśmy prowadz­ić nawet 3:0, gdy­byśmy byli bardziej dokład­ni, ale się nie udało. Trud­no mi powiedzieć co się stało po prz­er­wie.  Zagral­iśmy słabo i Legia to wykorzystała.

Już w sobotę Kole­jorz po raz kole­jny zmierzy się z Wojskowy­mi. Tym razem mecz odbędzie się przy Łazienkowskiej – Siedzi w nas duża sportowa złość. Musimy się po pros­tu za tydzień zre­ha­bil­i­tować – deklaru­je piłkarz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress