03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.7godz.1min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Walczymy mocno, jesteśmy razem

Linetty: Walczymy mocno, jesteśmy razem

W sobotę zakończyła się run­da zasad­nicza sezonu 2015/2016. Już  w piątek klu­by z Ekstrak­lasy rozpoczną zma­gania o mis­tr­zost­wo i o utrzy­manie w najwyższej klasie roz­gry­wkowej w Polsce. 

Lech Poz­nań pokon­ał 1:0 Górnik Łęcz­na po bram­ce Nick­iego Bille. Po słab­szych meczach w szere­gach “Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy” naresz­cie moż­na było wyczuć pozy­ty­wną aurę. — Przed spotkaniem powiedzieliśmy sobie, że od tego meczu zaczy­namy grę w rundzie mis­tr­zowskiej. Wygry­wa­jąc mecz z Łęczną mamy tylko jeden punkt straty do piątego miejs­ca. Cieszymy się ze zwycięst­wa — przyz­na­je pomoc­nik Kole­jorza Karol Linetty.

Reprezen­tant Pol­s­ki wró­cił do składu Lecha po kilku­ty­god­niowej prz­er­wie. Wró­cił i druży­na od razu zdobyła trzy punk­ty.  — Staram się chłopakom poma­gać jak najlepiej potrafię. Na boisku robię to, co do mnie należy. Koledzy też mi poma­ga­ją, wza­jem­nie siebie wspier­amy. Wal­czymy moc­no, jesteśmy razem. Fajnie to wszys­tko wyglą­da — oce­nia.

W pier­wszej kole­jce grupy mis­tr­zowskiej Lech Poz­nań jedzie na sta­dion wicemistrza kra­ju, aby odpłacić się Legii za mar­cową porażkę przed włas­ną pub­licznoś­cią.  — Mamy szan­sę na rewanż. Pojedziemy tam pod­bu­dowani zwycięst­wem w Łęcznej. Jedziemy do Warsza­wy po trzy punk­ty. Będziemy liczyć na skuteczność w ofen­sy­wie. Musimy kon­trolować prze­bieg całego spotka­nia — zapowia­da Linetty.

Po podziale punk­tów szósty w tabeli Lech traci zaled­wie punkt do trze­ciej Pogo­ni Szczecin. “Por­tow­ców” z Kole­jorzem rozdziela­ją Zagłę­bie Lubin i Cra­covia, które mają także o jed­no oczko więcej od mis­trza Pol­s­ki. — Celu­je­my w europe­jskie puchary oraz w jak najwyższe miejsce w Ekstrak­lasie Naszym celem jest wygrać osiem meczów: sie­dem ligowych oraz finał Pucharu Pol­s­ki. Wszys­tko jest w  naszych nogach. Zro­bimy wszys­tko, żeby tak było — zakończył 20-let­ni reprezen­tant kraju.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.