02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.38min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Linetty: Zawaliłem bramkę

Linetty: Zawaliłem bramkę

Karol Linet­ty dość moc­no przy­czynił się do straty bram­ki we wczo­ra­jszym finale Pucharu Pol­s­ki i winę za to bierze całkowicie na siebie — Najwięk­sza w tym wszys­tkim to moja wina. Chci­ałem wybić piłkę jak naj­dalej od naszej bram­ki. Pech chci­ał, że ide­al­nie wrzu­ciłem ją na głowę Pri­jovi­cia. Zawal­iłem bramkę.

Zan­im jed­nak Legia strzeliła zwycięską bramkę, to kil­ka okazji mieli poz­na­ni­a­cy, ale żad­na z nich nie skończyła się pomyśl­nie — Mogliśmy dość szy­bko wyjść na prowadze­nie, jed­nak się nie udało. Dobrze bronil­iśmy, Legia miała prob­lem, by sobie stworzyć jakieś sytu­acje. Po jed­nym naszym błędzie ją wyko­rzys­tała i wygrała – przyz­nał Linetty.

Lechowi od daw­na braku­je piłkarza, który wziął­by na siebie ciężar strze­la­nia goli – Ciężko stwierdz­ić co się dzieje. Mamy dużo sytu­acji, ale nie potrafimy ich wyko­rzys­tać. Drużyny męczą się, by stworzyć sobie sytu­acje, gra­jąc prze­ci­wko nam. Po pros­tu braku­je nam krop­ki nad „i”.

We wczo­ra­jszym meczu wys­tąpić nie mógł Nic­ki Bille. Przy­czyną absencji Duńczy­ka była kon­tuz­ja łyd­ki, dlat­ego od pier­wszych min­ut na boisku pojaw­ił się Daw­id Kow­nac­ki — Kow­naś dobrze wykon­ał swo­ją pracę. Braku­je nam każdego, kto jest kon­tuzjowany, bo jesteśmy jed­ną drużyną, ale nie ma też ludzi nieza­stą­pi­onych – twierdzi Karol.

Kole­jorz znacznie utrud­nił sobie drogę do europe­js­kich pucharów w przyszłym sezonie. W obec­nych roz­gry­wkach do roze­gra­nia zostały jeszcze trzy mecze i Lech ma szan­sę, by znaleźć się na czwartym miejs­cu, dają­cym prze­pustkę do Europy — Musimy zro­bić wszys­tko, by w tych pucharach się znaleźć. Mamy te trzy spotka­nia i koniecznie trze­ba je wygrać.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.