04.06.2023, g. 01:30
MLS
FC Cincinnati vs Chicago Fire
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.16min.
11.67 X4.00 24.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lubomir Satka i Nika Kvekveskiri z powołaniami do swoich reprezentacji

Lubomir Satka i Nika Kvekveskiri z powołaniami do swoich reprezentacji

Pomi­mo wielu prob­lemów z reg­u­larną grą w ostat­nim cza­sie, Lubomir Sat­ka oraz Nika Kvekveskiri to jedyni zawod­ni­cy Lecha Poz­nań, którzy udadzą się na mar­cowe zgrupowanie seniors­kich reprezen­tacji. Pier­wszy znów uda się na mecze Słowacji, a dru­gi zagra dla Gruzji. Dla jed­nego i drugiego kadra nar­o­dowa może być okazją do zagra­nia więk­szej licz­by minut.

Jeden po kontuzji, drugi w roli zmiennika

Pier­wszy z wymienionych — Lubomir Sat­ka, szan­sę na grę w reprezen­tacji Słowacji otrzy­mał głównie za sprawą świet­nej gry w barwach Lecha Poz­nań. Wcześniej zade­bi­u­tował w 2018 roku, ale od początku pełnił rolę dru­go­planową. Słowac­ja dzię­ki barażom awan­sowała jed­nak na EURO, a w dwumeczu z Irlandią Północ­ną Sat­ka stworzył parę stop­erów razem z Milanem Skriniarem z Interu.

Zobacz także: Komu kończy się kon­trakt po tym sezonie?

Wyda­je się więc, że Lubomir Sat­ka ma duże szanse na pier­wszy skład swo­jej reprezen­tacji, która na zbliża­ją­cym się EURO zagra w grupie z Pol­ską, Szwecją oraz Hisz­panią. W mar­cu Słowac­ja zagra z Cyprem, Maltą oraz Rosją, a Sat­ka wraca­ją­cy prze­cież po kon­tuzji, może w tych meczach zagrać bard­zo mało.

Z kolei Nika Kvekveskiri jest eta­towym zawod­nikiem reprezen­tacji Gruzji. Rez­er­wowy Lecha Poz­nań jest jej pod­sta­wowym piłkarzem, który nie pomógł oczy­wiś­cie w barażach o EURO. Gruz­ja w mar­cowych spotka­ni­ach zagra ze Szwecją, Hisz­panią oraz Grecją. Tutaj należy się spodziewać reg­u­larnych wys­tępów pop­u­larnego “Kvekve”.

 

fot.lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.