01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.45min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Maciej Skorża zaskoczył na konferencji. Skrytykował słowa Puchacza na temat transferu

Maciej Skorża zaskoczył na konferencji. Skrytykował słowa Puchacza na temat transferu

Maciej Sko­rża pracę w Lechu Poz­nań rozpoczął od treningu, ale i dosyć zaskaku­jącej kon­fer­encji pra­sowej. Po jed­nym z pytań 49-latek skry­tykował Tymo­teusza Puchacza, który po spotka­niu z Legią Warsza­wa niemal zapewnił, że po zakończe­niu sezonu opuś­ci zespół.

Skorża chce wszystkich gotowych już teraz

Przy­pom­ni­jmy, że Tymo­teusz Puchacz na ante­nie kanału Canal+ przyz­nał, że jego trans­fer do Unionu Berlin ma zna­j­dować się już na zaawan­sowanym poziomie, a sam ustal­ił już warun­ki indy­wid­u­al­nego kon­trak­tu. Wyda­je się zatem, że dogadać muszą się zatem tylko same kluby.

Zobacz także: Nenad Bjel­i­ca kry­tyku­je władze Lecha Poznań

To wyraźnie nie spodobało się nowe­mu-stare­mu szkole­niow­cowi Lecha Poz­nań. Maciej Sko­rża, na wtorkowej kon­fer­encji moc­no odpowiedzi­ał 22-latkowi, zaz­nacza­jąc, że takie słowa paść w ogóle nie powin­ny. Pytanie doty­czyło też potenc­jal­nego ode­jś­cia innych zawod­ników, ale Sko­rża przyz­nał, że nic o tym nie wie i liczy na wszys­t­kich w kole­jnej kampanii.

Pier­wszą kadenc­je w Lechu rozpocząłem od roz­mowy z Kotorowskim, którego chci­ałem zesłać do rez­erw. Dziś podob­ną roz­mowę miałem z Puchaczem. Chci­ałem wiedzieć, czy mogę na niego liczyć. Takie deklarac­je, jak ta o ode­jś­ciu, nie powin­ny mieć miejs­ca. Ale wszys­tko sobie wyjaśnil­iśmy. Ode­jś­cia innych zawod­ników? Mam nadzieję, że to tylko plot­ki — powiedzi­ał Skorża.

Maciej Sko­rża poprowadzi Lecha Poz­nań po raz pier­wszy od praw­ie pię­ciu lat już w najbliższą sobotę. Wów­czas, “Kole­jorz” uda się do Bełcha­towa na spotkanie z trzec­im w tabeli Rakowem Częstochowa.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.