07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.42min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Majewski: Chcemy wystąpić w finale

Majewski: Chcemy wystąpić w finale

Radosław Majew­s­ki pod­wyższył prowadze­nie we wczo­ra­jszym meczu Pucharu Pol­s­ki. Była to pier­wsza bram­ka strzelona przez pomoc­ni­ka w niebiesko-białych barwach.

Pop­u­larny Maja w drugiej połowie spotka­nia mógł zdobyć drugą bramkę, ale wów­czas lep­iej zachował się golkiper Niebies­kich. – Cza­sem trze­ba mieć więcej szczęś­cia i ja je miałem. Pier­wszy strzał powinien być obro­niony, a nie ten dru­gi. Tak to jest. Najważniejsze, że wresz­cie trafiłem do bram­ki – mówił po meczu.

Kole­jorz jest już w ćwierć­fi­nale Pucharu Pol­s­ki i czeka na swo­jego kole­jnego rywala. —  Nic więcej nam nie trze­ba. Zre­al­i­zowal­iśmy to, co sobie zakładal­iśmy. Nie znam dra­bin­ki i się tym nie intere­su­je. Nie znamy jeszcze rywala, więc nie myślimy z kim chce­my grać. Chce­my wys­tąpić w finale i to jest istotne.

Po zmi­an­ie szkole­niow­ca lechi­ci znacznie lep­iej zaczęli grać w piłkę, co może cieszyć. – Styl jest dobry, w pier­wszej połowie gral­iśmy fanie, szy­bko strzelil­iśmy bram­ki. W końców­ce było nieco gorzej, ale nigdy nie jest per­fek­cyjnie. Mamy nad czym pra­cow­ać, ale wszys­tko zmierza w dobrym kierunku – zaz­nacza Majewski.

Piłkarz Lecha niedawno wziął udzi­ał w Tur­boza­ku. – Ponoć po emisji Tur­bokoza­ka strzela się bram­ki. Mi się udało, więc to chy­ba praw­da – śmieje się Maja.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.