06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.17godz.26min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mikael Ishak nadal marzy o grze w reprezentacji. Jest to możliwe tylko przy powrocie do strzelania w Lechu

Mikael Ishak nadal marzy o grze w reprezentacji. Jest to możliwe tylko przy powrocie do strzelania w Lechu

Mikael Ishak to jeden z tych zawod­ników, którzy poprzez dobrą grę w Lechu Poz­nań mogą wywal­czyć sobie powołanie do reprezen­tacji. Szwed z ofic­jal­ną stroną klubową “Kole­jorza” opisał swo­ją sytu­ację w kon­tekś­cie zaproszenia na zgrupowanie, zaz­nacza­jąc, że selekcjon­er miał z nim stały kon­takt jeszcze przed przyjś­ciem do Lecha.

Myślę, że rozgrywam dobry sezon”

Dla napast­ni­ka Lecha Poz­nań per­spek­ty­wa powoła­nia do reprezen­tacji Szwecji brz­mi naprawdę atrak­cyjnie. Mikael Ishak przyz­na­je jed­nak, że obec­ny selekcjon­er nie utrzy­mu­je z nim ciągłego kon­tak­tu. Lep­iej było przed przy­by­ciem 27-lat­ka do Poz­na­nia. Ataku­ją­cy sądzi jed­nak, że trwa­ją­cy sezon pomi­mo kon­tuzji jest dla niego bard­zo udany.

Patrząc z mojej per­spek­ty­wy, oczy­wiś­cie wolałbym, żeby jak­iś kon­takt ze strony szwedzkiego selekcjon­era się pojaw­ił, bo myślę, że roz­gry­wam dobry sezon. Strze­lałem gole nie tylko w pol­skiej lidze, ale też Lidze Europy. Szkole­niowiec nie chce jed­nak zbyt moc­no ekspery­men­tować ze skła­dem przed mis­tr­zost­wa­mi Europy. Muszę zrozu­mieć tę decyzję, ale po turnieju kilku zawod­ników może ode­jść, co niewąt­pli­wie będzie dla mnie szan­są — powiedzi­ał Ishak.

Szwec­ki napast­nik dodał, że jest trochę zdzi­wiony, że Janne Ander­s­son “zgu­bił” do niego numer. Prze­cież reg­u­larnie strzela w pol­skiej Ekstrak­lasie, a jeszcze kil­ka miesię­cy temu zna­j­dował się w czołów­ce strzel­ców Ligi Europy.

Ostat­ni kon­takt ze strony sztabu reprezen­tacji miałem zan­im trafiłem do Lecha i jeżeli spo­jrzy się na moje statysty­ki z tamtego okre­su, wtedy nawet niewiele grałem. Ter­az spisu­ję się na boisku dobrze, ale tego kon­tak­tu nie ma. Powrót Zlatana?

Ishak sko­men­tował również powrót Zla­tana Ibrahi­movi­cia. Napast­nik Lecha sądzi, że jest to świet­na wiado­mość dla całej kadry.

Część osób w Szwecji była zad­owolona z tej infor­ma­cji, ale byli też prze­ci­wni­cy takiej decyzji. Z mojej per­spek­ty­wy wyglą­da to jed­nak tak, że jeżeli jego powrót do reprezen­tacji cię nie cieszy, to znaczy, że po pros­tu nie kochasz fut­bolu. Ja oso­biś­cie jestem bard­zo zad­owolony z jego obec­noś­ci w kadrze, bo to piłkarz, którego śledz­iłem przez całą kari­erę, po drodze będąc kibicem wszys­t­kich zespołów w których wys­tępował. To najlep­szy piłkarz w his­torii, jeśli chodzi o szwedz­ki fut­bol — zakończył Ishak.

Zobacz także: Prob­le­my Michała Skóra­sia z przy­jaz­dem na kadrę

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.