01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-1godz.-25min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mikael Ishak nadal marzy o grze w reprezentacji. Jest to możliwe tylko przy powrocie do strzelania w Lechu

Mikael Ishak nadal marzy o grze w reprezentacji. Jest to możliwe tylko przy powrocie do strzelania w Lechu

Mikael Ishak to jeden z tych zawod­ników, którzy poprzez dobrą grę w Lechu Poz­nań mogą wywal­czyć sobie powołanie do reprezen­tacji. Szwed z ofic­jal­ną stroną klubową “Kole­jorza” opisał swo­ją sytu­ację w kon­tekś­cie zaproszenia na zgrupowanie, zaz­nacza­jąc, że selekcjon­er miał z nim stały kon­takt jeszcze przed przyjś­ciem do Lecha.

Myślę, że rozgrywam dobry sezon”

Dla napast­ni­ka Lecha Poz­nań per­spek­ty­wa powoła­nia do reprezen­tacji Szwecji brz­mi naprawdę atrak­cyjnie. Mikael Ishak przyz­na­je jed­nak, że obec­ny selekcjon­er nie utrzy­mu­je z nim ciągłego kon­tak­tu. Lep­iej było przed przy­by­ciem 27-lat­ka do Poz­na­nia. Ataku­ją­cy sądzi jed­nak, że trwa­ją­cy sezon pomi­mo kon­tuzji jest dla niego bard­zo udany.

Patrząc z mojej per­spek­ty­wy, oczy­wiś­cie wolałbym, żeby jak­iś kon­takt ze strony szwedzkiego selekcjon­era się pojaw­ił, bo myślę, że roz­gry­wam dobry sezon. Strze­lałem gole nie tylko w pol­skiej lidze, ale też Lidze Europy. Szkole­niowiec nie chce jed­nak zbyt moc­no ekspery­men­tować ze skła­dem przed mis­tr­zost­wa­mi Europy. Muszę zrozu­mieć tę decyzję, ale po turnieju kilku zawod­ników może ode­jść, co niewąt­pli­wie będzie dla mnie szan­są — powiedzi­ał Ishak.

Szwec­ki napast­nik dodał, że jest trochę zdzi­wiony, że Janne Ander­s­son “zgu­bił” do niego numer. Prze­cież reg­u­larnie strzela w pol­skiej Ekstrak­lasie, a jeszcze kil­ka miesię­cy temu zna­j­dował się w czołów­ce strzel­ców Ligi Europy.

Ostat­ni kon­takt ze strony sztabu reprezen­tacji miałem zan­im trafiłem do Lecha i jeżeli spo­jrzy się na moje statysty­ki z tamtego okre­su, wtedy nawet niewiele grałem. Ter­az spisu­ję się na boisku dobrze, ale tego kon­tak­tu nie ma. Powrót Zlatana?

Ishak sko­men­tował również powrót Zla­tana Ibrahi­movi­cia. Napast­nik Lecha sądzi, że jest to świet­na wiado­mość dla całej kadry.

Część osób w Szwecji była zad­owolona z tej infor­ma­cji, ale byli też prze­ci­wni­cy takiej decyzji. Z mojej per­spek­ty­wy wyglą­da to jed­nak tak, że jeżeli jego powrót do reprezen­tacji cię nie cieszy, to znaczy, że po pros­tu nie kochasz fut­bolu. Ja oso­biś­cie jestem bard­zo zad­owolony z jego obec­noś­ci w kadrze, bo to piłkarz, którego śledz­iłem przez całą kari­erę, po drodze będąc kibicem wszys­t­kich zespołów w których wys­tępował. To najlep­szy piłkarz w his­torii, jeśli chodzi o szwedz­ki fut­bol — zakończył Ishak.

Zobacz także: Prob­le­my Michała Skóra­sia z przy­jaz­dem na kadrę

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.