01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-1godz.-7min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mikael Ishak z najlepszym sezonem w karierze

Mikael Ishak z najlepszym sezonem w karierze

Mikael Ishak to jed­na z nielicznych osób, która choć w min­i­mal­nym stop­niu może być zad­owolona z trwa­jącego sezonu. Szwed po powro­cie do gry strzela gola za golem, co przekła­da się przede wszys­tkim na śrubowanie indy­wid­u­al­nego reko­r­du zawod­ni­ka. Ishak już ter­az może kam­panię 2020/21 uznać za najlep­szą w karierze.

Lider strzelców zespołu

Wyni­ki Lecha Poz­nań są zde­cy­dowanie gorsze od tego, jaki potenc­jał tkwi w samych piłkarzach. Dowo­dem jest właśnie Mikael Ishak, który raczej nie żału­je prze­jś­cia do stol­i­cy Wielkopol­s­ki. 28-latek zdobył jedynego gola dla “Kole­jorza” w prze­grany 1:2 spotka­niu z Cra­cov­ią, który był już dziewiątą bramką ataku­jącego w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy.

Statysty­ki Mikaela Isha­ka składa­ją się jed­nak już na siedem­naś­cie goli. Poza ligowy­mi roz­gry­wka­mi, Szwed strze­lał również na poziomie europe­js­kich pucharów. W głównych roz­gry­wkach Ligi Europy napast­nik zdobył aż pięć bramek, pomi­mo że Lech Poz­nań zagrał tylko sześć spotkań. Ishak nadal zna­j­du­je się w czołów­ce strzel­ców tego turnieju, a lep­si są Pizzi z Ben­fi­ki czy Bor­ja May­oral. Należy pamię­tać, że ten dru­gi ma szan­sę jeszcze ten dorobek poprawić.

Zobacz także: Dar­iusz Żuraw zwol­niony z Lecha Poznań

Mikael Ishak w Ekstrak­lasie nie ma jed­nak szans na wygranie korony króla strzel­ców. Przed nim zobaczymy Thomasa Pekhar­ta z Legii Warsza­wa, który do tej pory zdobył aż 21 bramek. Poza tym, nadal lep­si są Imaz z Jagiel­lonii Białys­tok czy Jimenez z Górni­ka Zabrze. Tutaj różni­ca jest jed­nak minimalna.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.