03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.1min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mikael Ishak z najlepszym sezonem w karierze

Mikael Ishak z najlepszym sezonem w karierze

Mikael Ishak to jed­na z nielicznych osób, która choć w min­i­mal­nym stop­niu może być zad­owolona z trwa­jącego sezonu. Szwed po powro­cie do gry strzela gola za golem, co przekła­da się przede wszys­tkim na śrubowanie indy­wid­u­al­nego reko­r­du zawod­ni­ka. Ishak już ter­az może kam­panię 2020/21 uznać za najlep­szą w karierze.

Lider strzelców zespołu

Wyni­ki Lecha Poz­nań są zde­cy­dowanie gorsze od tego, jaki potenc­jał tkwi w samych piłkarzach. Dowo­dem jest właśnie Mikael Ishak, który raczej nie żału­je prze­jś­cia do stol­i­cy Wielkopol­s­ki. 28-latek zdobył jedynego gola dla “Kole­jorza” w prze­grany 1:2 spotka­niu z Cra­cov­ią, który był już dziewiątą bramką ataku­jącego w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy.

Statysty­ki Mikaela Isha­ka składa­ją się jed­nak już na siedem­naś­cie goli. Poza ligowy­mi roz­gry­wka­mi, Szwed strze­lał również na poziomie europe­js­kich pucharów. W głównych roz­gry­wkach Ligi Europy napast­nik zdobył aż pięć bramek, pomi­mo że Lech Poz­nań zagrał tylko sześć spotkań. Ishak nadal zna­j­du­je się w czołów­ce strzel­ców tego turnieju, a lep­si są Pizzi z Ben­fi­ki czy Bor­ja May­oral. Należy pamię­tać, że ten dru­gi ma szan­sę jeszcze ten dorobek poprawić.

Zobacz także: Dar­iusz Żuraw zwol­niony z Lecha Poznań

Mikael Ishak w Ekstrak­lasie nie ma jed­nak szans na wygranie korony króla strzel­ców. Przed nim zobaczymy Thomasa Pekhar­ta z Legii Warsza­wa, który do tej pory zdobył aż 21 bramek. Poza tym, nadal lep­si są Imaz z Jagiel­lonii Białys­tok czy Jimenez z Górni­ka Zabrze. Tutaj różni­ca jest jed­nak minimalna.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.