02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
11dn.13godz.36min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mohammad Awwad coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań

Mohammad Awwad coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań

Przy­go­da Moham­ma­da Awwa­da z Lechem Poz­nań może skończyć się szy­b­ciej niż zakładano. 23-let­ni ataku­ją­cy wobec prob­lemów swo­jego macierzys­tego klubu ma pożeg­nać się z Pol­ską jeszcze w tym miesiącu. Decyz­ja ma zapaść w prze­ciągu kilku najbliższych dni.

Tylko dwie bramki w barwach Lecha Poznań

Moham­mad Awwad pod wzglę­dem liczb raczej nie był i nigdy nie będzie czołową postacią ekipy z Poz­na­nia. Izrael­czyk nie dość, że zagrał zaled­wie szes­naś­cie spotkań, to do tego zdobył w nich tylko dwie bram­ki. Sama postawa Awwa­da nie jest z kolei naj­gorsza, ponieważ jeśli już wychodz­ił na boisko, prezen­tował się naprawdę przyzwoicie.

Zobacz także: Pedro Tiba i kłót­nia z dyrek­torem sportowym?

Ciężko jed­nak dokład­nie określić, co Moham­mad Awwad miał zespołowi Lecha Poz­nań dać. Z definicji, 23-let­ni ataku­ją­cy przy­chodz­ił jako jakoś­ciowe zastępst­wo dla Mikaela Isha­ka, ale w rzeczy­wis­toś­ci więcej wys­tępów zal­iczył jako skrzy­dłowy. O miejsce w składzie na pozy­cji środ­kowego napast­ni­ka musi­ał jed­nak wal­czyć jeszcze z Niką Kacharawą, a ostat­nio także z Fil­ipem Szymczakiem.

Mac­cabi Haj­fa, czyli klub, z którego Awwad miał być wypoży­c­zony do Lecha do koń­ca tej kam­panii usil­nie szu­ka rozwiąza­nia na zastąpi­e­nie Niki­ty Rukavyt­sy. Pod­sta­wowy ataku­ją­cy tego zespołu doz­nał sto­sunkowo poważniej kon­tuzji, a wobec ogranic­zonych środ­ków finan­sowych przyjś­cie Moham­ma­da Awwa­da może okazać się niezwyk­le cenne.

 

fot.lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.