06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.25min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mohammad Awwad coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań

Mohammad Awwad coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań

Przy­go­da Moham­ma­da Awwa­da z Lechem Poz­nań może skończyć się szy­b­ciej niż zakładano. 23-let­ni ataku­ją­cy wobec prob­lemów swo­jego macierzys­tego klubu ma pożeg­nać się z Pol­ską jeszcze w tym miesiącu. Decyz­ja ma zapaść w prze­ciągu kilku najbliższych dni.

Tylko dwie bramki w barwach Lecha Poznań

Moham­mad Awwad pod wzglę­dem liczb raczej nie był i nigdy nie będzie czołową postacią ekipy z Poz­na­nia. Izrael­czyk nie dość, że zagrał zaled­wie szes­naś­cie spotkań, to do tego zdobył w nich tylko dwie bram­ki. Sama postawa Awwa­da nie jest z kolei naj­gorsza, ponieważ jeśli już wychodz­ił na boisko, prezen­tował się naprawdę przyzwoicie.

Zobacz także: Pedro Tiba i kłót­nia z dyrek­torem sportowym?

Ciężko jed­nak dokład­nie określić, co Moham­mad Awwad miał zespołowi Lecha Poz­nań dać. Z definicji, 23-let­ni ataku­ją­cy przy­chodz­ił jako jakoś­ciowe zastępst­wo dla Mikaela Isha­ka, ale w rzeczy­wis­toś­ci więcej wys­tępów zal­iczył jako skrzy­dłowy. O miejsce w składzie na pozy­cji środ­kowego napast­ni­ka musi­ał jed­nak wal­czyć jeszcze z Niką Kacharawą, a ostat­nio także z Fil­ipem Szymczakiem.

Mac­cabi Haj­fa, czyli klub, z którego Awwad miał być wypoży­c­zony do Lecha do koń­ca tej kam­panii usil­nie szu­ka rozwiąza­nia na zastąpi­e­nie Niki­ty Rukavyt­sy. Pod­sta­wowy ataku­ją­cy tego zespołu doz­nał sto­sunkowo poważniej kon­tuzji, a wobec ogranic­zonych środ­ków finan­sowych przyjś­cie Moham­ma­da Awwa­da może okazać się niezwyk­le cenne.

 

fot.lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.