06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.25min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pedro Tiba wyrzucił z szatni jednego z członków zarządu?

Pedro Tiba wyrzucił z szatni jednego z członków zarządu?

Atmos­fera wokół Lecha Poz­nań jest — delikat­nie mówiąc — nie najlep­sza. Według Krzyszto­fa Stanowskiego po ostat­nim star­ciu z Zagłę­biem Lubin, Pedro Tiba miał odrzu­cić pamiątkową koszulkę od dyrek­to­ra sportowego Tomasza Rząsy, a dodatkowo nakazał opuś­cić mu szatnię.

Piąty mecz ligowy bez zwycięstwa zrobił swoje?

Choć infor­ma­c­je Radosława Nawro­ta w tej spraw­ie są zgoła odmi­enne, to wyda­je się, że coś może być na rzeczy. Ceniony dzi­en­nikarze mają­cy wiele kon­tak­tów w środowisku Lecha Poz­nań podał, iż Pedro Tiba jedynie zaz­naczył, że w takich okolicznoś­ci­ach takie nagrody nie są wskazane, ale o wyrzu­ca­niu kogokol­wiek z szat­ni nie miało być mowy. Por­tu­gal­czyk już wcześniej jed­nak dał wyraz swo­je­mu niezadowoleniu.

W okre­sie, w którym Lech Poz­nań reprezen­tował Pol­skę w Lidze Europy, Dar­iusz Żuraw postanow­ił oszczędz­ić Tibę w ligowym meczu z Cra­cov­ią, po to, by ten był w pełni sił na star­cie z Ranger­sa­mi. Por­tu­gal­czyk miał mieć wów­czas za złe, że nikt nie poin­for­mował go o takich zami­arach. Sprawa została szy­b­ka zamieciona pod dywan, aczkol­wiek nies­mak pozostał.

Zobacz również: Dar­iusz Żuraw o sytu­acji w klubie

Ciężko przy­puszczać, by w tym momen­cie taka sytu­ac­ja była na rękę całe­mu zarzą­dowi. Pedro Tiba jako czołowy zawod­nik zespołu już dru­gi raz nie zgadza się z przed­staw­iciela­mi drużyny, a słabe wyni­ki tylko mogą zaog­nić nieporozu­mienia. Już w czwartek Lech Poz­nań zmierzy się w Pucharze Pol­s­ki z Rado­mi­akiem Radom. Te roz­gry­w­ki zda­ją się być jedyną szan­są na wejś­cie do elim­i­nacji europe­js­kich pucharów.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.