31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.1min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Możdżeń: Wolałbym wygrać gdzie indziej niż w Poznaniu

Możdżeń: Wolałbym wygrać gdzie indziej niż w Poznaniu

Jeszcze dwa sezony temu Mateusz Możdżeń bronił barw poz­nańskiego Kole­jorza. Wczo­raj 24-let­ni piłkarz z drużyną Podbeskidzia Biel­sko-Biała mógł świę­tować pier­wsze zwycięst­wo w tym sezonie.

Prze­ci­wko Lechowi Możdżeń grał już razy w barwach Lechii Gdańsk, jed­nak ani razu nie udało mu się pokon­ać byłej drużyny – Odniosłem pier­wsze zwycięst­wo i muszę przyz­nać, że to dzi­wne uczu­cie. Wolałbym wygrać gdzie indziej niż w Poz­na­niu. Zbyt dużo cza­su tu spędz­iłem, zostaw­iłem kawał ser­ca i zawsze wracam tutaj z uśmiechem na ustach. Bywam tu co jak­iś czas i mam kon­takt z chłopakami. 

Wczo­ra­jsze zwycięst­wo było pier­wszą wygraną ekipy z Biel­s­ka w tym sezonie. Tym samym „Górale” opuś­cili stre­fę spad­kową – Po takim meczu morale na pewno wzros­ną. Ważniejsza jest psy­chi­ka niż sprawy fizy­czne. Kiedy wywal­czy się trzy punk­ty to wszys­tko schodzi na bok, tym bardziej, jeśli jest to pier­wsze zwycięst­wo. Nawet nikt w Biel­sku nie oczeki­wał, że wywieziemy stad kom­plet punk­tów – doda­je Możdżeń.

Na pomec­zowej kon­fer­encji tren­er Kubic­ki podz­iękował swoim piłkar­zom za zwycięst­wo – Ter­az wygry­wamy i jest fajnie, bo kom­ple­men­tów jest sporo. Jak cofniemy się kil­ka kole­jek wcześniej, to tak kolorowo nie było. Kry­ty­ka zawsze bardziej zosta­je w ser­cu i głowie, a gra­jąc tutaj, byłem przyzwycza­jony do wygry­wa­nia i każ­da poraż­ka boli pod­wójnie – zakończył.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.