02.06.2023, g. 02:30
NBA
Denver Nuggets vs Miami Heat
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.31min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nickie Bille Nielsen ponownie z problemami prawnymi

Nickie Bille Nielsen ponownie z problemami prawnymi

Nick­ie Bille Nielsen znów daje o sobie znać. Były piłkarz Lecha Poz­nań ponown­ie jed­nak nie popisu­je się na boisku, ale poza nim, gdzie stanie przed sądem za spowodowanie wypad­ku samo­chodowego. Według por­talu ekstrabladet.dk Duńczyk zostanie oskarżony za naraże­nie pasażerów na śmiertelne niebez­pieczeńst­wo. Ostate­cznie ran­nych zostało pięć osób.

Groźny ale poza boiskiem

To, co Nick­ie Bille Nielsen zaprezen­tował w koszulce Lecha Poz­nań to przede wszys­tkim dawanie obiet­nic bez pokrycia. Duńczyk miał być rozwiązaniem dla ówczes­nego zespołu “Kole­jorza”, który miał spore prob­le­my ze strze­laniem goli. Nielsen pokazał się jed­nak najlepiej w swoim pre­mierowym meczu w Lechu, kiedy to pokon­ał bramkarza Bruk-Bet Ter­ma­li­ki Nieciecza.

Później Nielsen kon­sek­went­nie spadał — także w hier­ar­chii napast­ników. Po przyjś­ciu Chris­tiana Gytk­jaera mógł liczyć na ogony, a także na spotka­nia w Pucharze Pol­s­ki. Łącznie w niebiesko-białych barwach Nielsen zagrał 43 mecze, w których osiem razy strze­lał bramkę.

Zobacz także: Dwóch piłkarzy Lecha Poz­nań z powoła­ni­a­mi do reprezentacji

Po ode­jś­ciu z Lecha Poz­nań, Nick­ie Bille Nielsen był akty­wny, ale głównie poza boiskiem. W 2019 roku został skazany na cztery miesiące więzienia za posi­adanie narko­tyków, a także za groź­by z uży­ciem broni. Nielsen miał celować do row­erzysty z wia­trów­ki czy atakować pielęg­niarkę, grożąc jej śmier­cią. O wspom­ni­anym wyżej wypad­ku wiado­mo, że napast­nik znów był pod wpły­wem narko­tyków, co wal­nie przy­czyniło się do kraksy.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.