01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.14min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oceniamy lechitów za mecz z Zagłębiem. Bezbarwny mistrz Polski

Oceniamy lechitów za mecz z Zagłębiem. Bezbarwny mistrz Polski

Mecz, o którym każdym chce zapom­nieć. Kole­jorz bez wyrazu, nieskuteczny. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z oce­na­mi za mecz ćwierć­fi­nału Pucharu Pol­s­ki z Zagłę­biem Lubin.

Jas­min Burić (5) – dobry mecz bramkarza Lecha. Boś­ni­ak kil­ka razy ratował swój zespół przed utratą bram­ki. Zro­bił tyle, co miał.

Keb­ba Ceesay (4) – miał swo­ją szan­sę na zdoby­cie bram­ki w 39 min­u­cie po rzu­cie rożnym — otrzy­mał piłkę w okoli­cach 20 metra, ale strzał Gam­bi­jczy­ka minął światło bram­ki. Na polu defen­sy­wnym nie zal­iczył żad­nych wpadek, jed­nak więcej oczeku­je się od prawego obroń­cy w zagra­ni­ach ofensywnych.

Marcin Kamińs­ki (5) – dobry mecz stopera Kole­jorza. Wraz z Ara­ju­u­urim kil­ka razy ratował mis­trza Pol­s­ki od utraty bram­ki. Zagrali z Finem na zero z tyłu i to się liczy.

Paulus Ara­ju­uri (5) – w obronie fińskiego stoper­owi nie moż­na wiele zarzu­cić. Skuteczny w swoich zagraniach.

Bar­ry Dou­glas (5) – mecz bez his­torii dla Szko­ta. Zarówno w obronie, jak i w zagra­ni­ach ofen­sy­wnych. Stałe frag­men­ty gry nie były tak dobre jak w poprzed­nim sezonie.

Dar­iusz Dud­ka (4) – nie był to dobry mecz zawod­ni­ka. Miał wiele nieu­danych podań. Grał chaotycznie.

Łukasz Trał­ka (6) – czyś­cił wszys­tko w środ­ku pola. Nie moż­na mu nic zarzu­cić. Kap­i­tan Kole­jorza opuś­cił boisko w drugiej połowie.

Dar­iusz Formel­la (3) – opuś­cił plac gry w 68 min­u­cie. Prz­er­wa na reprezen­tac­je nie wpłynęła dobrze na młodego pomoc­ni­ka. Był kom­plet­nie bez wyrazu.

Maciej Gajos (5) – w 15. kole­jce był wyróż­ni­a­ją­cym się zawod­nikiem mis­trza Pol­s­ki. Grał zbyt ego­isty­czne. Cza­sem jego koledzy z drużyny byli lep­iej ustaw­ieni na placu gry, lecz były pomoc­nik Jagiel­lonii Białys­tok wolał spróbować swoich szans na poko­nanie bramkarza lubinian.

David Hol­man (4) – w 33 min­u­cie miał swo­ją szanse na wpisanie się na listę strzel­ców, lecz Polacek, na raty, ale zdołał obronić uderze­nie Węgra. Miał wiele niepotrzeb­nych strat. Zdarza­ły mu się też dobre momen­ty, ale minusów w spotka­niu było więcej.

Denis Thoma­l­la (2) –w 31 min­u­cie mógł wyprowadz­ić Kole­jorza na prowadze­nie, jed­nak uderze­nie napast­ni­ka wybronił Polacek i to była jedy­na groźniejsza akc­ja napast­ni­ka mis­trza Pol­s­ki. Dużo strat bezsen­sownych zagrań. Gdy schodz­ił z boiska został wyg­wiz­dany przez pub­liczność – dawno taka sytu­ac­ja nie miała miejs­ca przy Bułgarskiej.

Kasper Hamalainen (4) – wszedł na boisko w 59 min­u­cie, zastąpił na boisku Łukasza Trałkę. Jego pojaw­ie­nie się na boisko niewiele zmieniło.

Ger­go Lovrenc­sics (4) – w 68 min­u­cie zastąpił na boisku Dar­iusza Formel­lę, jed­nak jego zmi­ana niewiele wniosła do gry „Poz­nańskiej Lokomotywy”.

Szy­mon Pawłows­ki – wszedł w końców­ce drugiej połowy i zdobył zwycięską bramkę. Grał jed­nak zbyt krótko, żeby pod­jąć się więk­szej oce­ny zawodnika.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.