02.06.2023, g. 02:30
NBA
Denver Nuggets vs Miami Heat
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.6min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Paulo Sousa będzie obecny na meczu Lecha z Rakowem

Paulo Sousa będzie obecny na meczu Lecha z Rakowem

Wtorkowe spotkanie z Rakowem Częs­to­chowa będzie istotne nie tylko dla zespołu Lecha. Na try­bunach sta­dionu w Poz­na­niu ma zasiąść Paulo Sousa, dla którego będzie to pier­wszy kon­takt na żywo z piłką w pol­skim wyda­niu. Kogo może obser­wować nowy selekcjon­er reprezen­tacji Polski?

Z Lecha Poznań dwóch kandydatów

Nie jest tajem­nicą, że w kadrze na mar­cowe star­cia elim­i­na­cyjne do mis­tr­zostw świa­ta w Katarze może dojść do wielu zmi­an. Paulo Sousa postawi oczy­wiś­cie na starą gwardię, ale uwagę selekcjon­era mogą przykuć także młodzi zawod­ni­cy wys­tępu­ją­cy w PKO BP Ekstraklasie.

Zobacz także: Wygrana z Wartą pier­wsza taka od pon­ad dwóch lat

W kon­tekś­cie zbliża­ją­cych się powołań mają ros­nąć szan­sę trzech piłkarzy, którzy na sta­dion­ie przy uli­cy Buł­garskiej powal­czą o awans do pół­fi­nałów Pucharu Pol­s­ki. Są to: Tymo­teusz Puchacz oraz Jakub Kamińs­ki w zes­pole Lecha Poz­nań, a także Kamil Piątkows­ki w szere­gach Rakowa Częstochowa.

Wychowankowie “Kole­jorza” nadal czeka­ją na debi­ut w dorosłej reprezen­tacji Pol­s­ki. Najbliżej tego był 18-let­ni pomoc­nik, który jeszcze za cza­sów Jerzego Brzęcz­ka powołanie otrzy­mał, ale na drodze stanęło wów­czas kon­tuz­ja. Lewy obroń­ca z kolei jeszcze takie zaszczy­tu nie dostąpił i do tej pory z orłem na pier­si wys­tępował tylko w kadrze U‑21. Puchacz może mieć jed­nak spore szanse na wejś­cie do seniorskiej kadry, ponieważ speku­lu­je się, iż właśnie w tym rejonie boiska kadra ma wyglą­dać nieco inaczej.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.