01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-1godz.-55min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Paulo Sousa będzie obecny na meczu Lecha z Rakowem

Paulo Sousa będzie obecny na meczu Lecha z Rakowem

Wtorkowe spotkanie z Rakowem Częs­to­chowa będzie istotne nie tylko dla zespołu Lecha. Na try­bunach sta­dionu w Poz­na­niu ma zasiąść Paulo Sousa, dla którego będzie to pier­wszy kon­takt na żywo z piłką w pol­skim wyda­niu. Kogo może obser­wować nowy selekcjon­er reprezen­tacji Polski?

Z Lecha Poznań dwóch kandydatów

Nie jest tajem­nicą, że w kadrze na mar­cowe star­cia elim­i­na­cyjne do mis­tr­zostw świa­ta w Katarze może dojść do wielu zmi­an. Paulo Sousa postawi oczy­wiś­cie na starą gwardię, ale uwagę selekcjon­era mogą przykuć także młodzi zawod­ni­cy wys­tępu­ją­cy w PKO BP Ekstraklasie.

Zobacz także: Wygrana z Wartą pier­wsza taka od pon­ad dwóch lat

W kon­tekś­cie zbliża­ją­cych się powołań mają ros­nąć szan­sę trzech piłkarzy, którzy na sta­dion­ie przy uli­cy Buł­garskiej powal­czą o awans do pół­fi­nałów Pucharu Pol­s­ki. Są to: Tymo­teusz Puchacz oraz Jakub Kamińs­ki w zes­pole Lecha Poz­nań, a także Kamil Piątkows­ki w szere­gach Rakowa Częstochowa.

Wychowankowie “Kole­jorza” nadal czeka­ją na debi­ut w dorosłej reprezen­tacji Pol­s­ki. Najbliżej tego był 18-let­ni pomoc­nik, który jeszcze za cza­sów Jerzego Brzęcz­ka powołanie otrzy­mał, ale na drodze stanęło wów­czas kon­tuz­ja. Lewy obroń­ca z kolei jeszcze takie zaszczy­tu nie dostąpił i do tej pory z orłem na pier­si wys­tępował tylko w kadrze U‑21. Puchacz może mieć jed­nak spore szanse na wejś­cie do seniorskiej kadry, ponieważ speku­lu­je się, iż właśnie w tym rejonie boiska kadra ma wyglą­dać nieco inaczej.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.