06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.56min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Paweł Tomczyk bliski odejścia z Lecha Poznań

Paweł Tomczyk bliski odejścia z Lecha Poznań

Paweł Tom­czyk jest coraz bliższy defin­i­ty­wnego rozs­ta­nia z drużyną Lecha Poz­nań. 22-let­ni napast­nik przed­w­cześnie zakończył wypoży­cze­nie do Stali Mielec i obec­nie prze­chodzi bada­nia medy­czne przed trans­fer­em do Widze­wa Łódź.

Napastnik nieustannie wypożyczany

Lech Poz­nań oraz Paweł Tom­czyk to związek, który według opinii ekspertów mógł przetr­wać tylko na grun­cie przy­wiąza­nia samego zawod­ni­ka do niebiesko-białych barw. Poziom jego gry był bowiem niewystar­cza­ją­cy, czego dowo­dem są ciągłe wypoży­czenia z zespołu  “Kole­jorza”.

Paweł Tom­czyk na swo­je pier­wsze wypoży­cze­nie udał się do wys­tępu­jącego wów­czas w I lidze Podbeskidzia Biel­sko-Biała. Okres w tym zes­pole był dla Tom­czy­ka jak do tej pory najlep­szy w całej seniorskiej kari­erze, ponieważ w trzy­dzi­es­tu czterech spotka­ni­ach, napast­nik zdołał strzelić dwanaś­cie bramek. Po powro­cie do Lecha, na usłu­gi Tom­czy­ka początkowo liczył Ivan Djur­d­je­vić, ale same wejś­cia z ław­ki nie zad­owalały samego zawodnika.

Zobacz także: Trze­ci trans­fer Lecha Poznań

Wychowanek akademii Lecha Poz­nań udał się zatem na drugie wypoży­cze­nie — tym razem do Pias­ta Gli­wice. Wraz z tym klubem, Tom­czyk sięgnął po mis­tr­zost­wo Pol­s­ki, ale jego wkład ponown­ie był znikomy. Do siat­ki prze­ci­wników 22-latek trafił zaled­wie dwukrot­nie. Niewiele lep­iej było ostat­nio w Stali Mielec, w której ustrzelił dokład­nie tyle samo bramek.

Jeden z trzech beni­aminków zakończył wypoży­cze­nie Tom­czy­ka przed cza­sem, gdyż pier­wot­nie miało ono trwać do koń­ca sty­cz­nia. Jeśli Tom­czyk rzeczy­wiś­cie nie założy już koszul­ki Lecha Poz­nań, to zakończy swo­ją przy­godę z klubem na trzy­dzi­es­tu czterech spotka­ni­ach i pię­ciu golach.

 

fot. Widzew Łódź — facebook

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.