10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.5min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Byłem głodny gry

Pawłowski: Byłem głodny gry

Szy­mon Pawłows­ki zagrał wczo­raj  z Podbeskidziem pier­wszy mecz po kon­tuzji , której nabaw­ił się pod­czas meczu o Super­puchar Pol­s­ki i od razu asys­tował przy golu Nic­ki Bille.

- Cieszy zwycięst­wo, przy­jechal­iśmy tutaj tylko po to, żeby wygrać. Udało nam się, strzelil­iśmy trzy bram­ki i wracamy w trochę lep­szych nas­tro­jach do Poz­na­nia. Mamy dwa dni, żeby przy­go­tować się do meczu z Cra­cov­ią i zro­bić wszys­tko, żeby odmienić naszą grę także w lidze —  komen­tu­je pomoc­nik Lecha.

Od pier­wszych min­ut spotka­nia było widać u Pawłowskiego ogromne zaan­gażowanie i wolę wal­ki. — Czekałem na to, żeby dostać zgodę, by móc grać. Byłem głod­ny gry, szukałem jej i może nie wszys­tko jeszcze wychodz­iło, ale cieszę się, że zagrałem aż tyle min­ut i w tej chwili nic mnie nie boli. Oby tak dalej —  wyz­na­je lechita.

Patrząc na wczo­ra­jszy wynik i statysty­ki meczu bard­zo cieszy powrót do zdrowia zarówno Szym­ka jak i Darko Jevti­cia, który również asys­tował przy bram­ce dla Kole­jorza zdobytej przez Tom­ka Kędziorę. — Cieszy to, że Darko wró­cił do gry i zan­otował asys­tę, ja wró­ciłem i też miałem asys­tę. Przy­czynil­iśmy się trochę do tych bramek , a Nic­ki strzelił dwa gole. Kil­ka pozy­ty­wów jest, ale to nie zmienia fak­tu, że ter­az trze­ba to pokazać także w lidze.

W meczach pucharowych lechit­om idzie znaczniej lep­iej niż w Lot­to Ekstrak­lasie. W maju ograli Legię 4:1, a wczo­raj wygrali z pier­ws­zoligowym Podbeskidziem 3:0. Czy wygrana z Górala­mi to już przeła­manie złej passy? - Wczo­ra­jsze zwycięst­wo było bard­zo potrzeb­ne, wygral­iśmy efek­town­ie i pewnie. Ter­az czas na ligę, trze­ba zagrać dobre spotkanie i przede wszys­tkim zdobyć  3 punk­ty. Na to liczę. Moi koledzy tak samo myślą, żeby w końcu dobrze się pokazać naszej pub­licznoś­ci —  kończy Pawłows­ki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.