Pawłowski: Jedziemy tam po zwycięstwo!

Pawłowski: Jedziemy tam po zwycięstwo!

Już jutro lechi­ci zagra­ją w pół­fi­nale Pucharu Pol­s­ki, a ich rywalem będzie dru­goligowy zespół ze Star­gar­du.  Co o tym prze­ci­wniku sądzi skrzy­dłowy Kole­jorza, Szy­mon Pawłowski?

W poprzed­niej rundzie prze­ci­wnikiem Lecha był inny dru­goligowy zespół, Znicz Pruszków. W czym lep­si od niego są gracze Błęk­it­nych? – Ciężko mi to oce­ni­ać, ale na pewno musimy pode­jść do tego meczu z respek­tem. Oni osiągnęli już bard­zo dużo i mamy do nich wiel­ki sza­cunek, jed­nak jedziemy tam wygrać, by pewnie awan­sować do finału – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Szy­mon Pawłowski.

Ekipa ze Star­gar­du w poprzed­niej rundzie wye­lim­i­nowała Cra­cov­ię, z którą Lech niedawno bezbramkowo zremisował – Trud­no gra się z zespoła­mi z niższych lig, bo dla nich są to mecze o wszys­tko, ale to jed­nak Cra­covia dala plamę, a Błęk­it­ni to wyko­rzys­tali i awan­sowali. My na pewno pode­jdziemy do tego meczu poważnie i wyjdzie w najlep­szym składzie, jaki tylko tren­er może wystawić.

Jeżeli lechit­om uda się awan­sować do finału to tam rywalem najpraw­dopodob­niej będzie Legia Warsza­wa, która pół­fi­nał roz­gry­wa z Podbeskidziem – Nie wyb­ie­ga­jmy, aż tak daleko w przyszłość. Na razie przed nami pół­fi­nał, potem są jeszcze mecze w lidze, więc do finału dłu­ga dro­ga – przyz­na­je Pawłowski.

Już w sobotę poz­na­ni­aków czeka kole­jne ligowe stra­cie. Ich rywalem będzie GKS Bełchatów, a mecz odbędzie się w Bełcha­towie – My jesteśmy przy­go­towani do sezonu. Była dłuższa prz­er­wa, wszyscy wró­cili z kadry i na pewno będziemy dobrze przy­go­towani do oby­d­wóch meczów.

W Star­gardzie prob­le­mem może być murawa, która jest w złym stanie – Słysza­łem, że murawa nie jest dobra, ale dla obu drużyn będzie ona taka sama. Na pewno trud­niej będzie o grę kom­bi­na­cyjną, ale my jedziemy tam po zwycięstwo.

Pawłowskiemu cały czas daleko do formy, którą prezen­tował jesienią, ale jak sam mówi, będzie lep­iej – Nie jestem w dobrej formie i tego nie ukry­wam. Dużo mi braku­je do dys­pozy­cji z jesieni. Będę robił wszys­tko, by jak najszy­b­ciej do niej wró­cić i lep­iej się prezen­tować w meczach. Na ten moment jest wszys­tko okej, nie mam żad­nych urazów, a trenu­ję po to, by grać. Tak naprawdę tylko dzię­ki grze moż­na dojść do wysok­iej formy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress