03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.56min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pedro Tiba nie zagra z Cracovią? Jego występ wciąż jest niepewny

Pedro Tiba nie zagra z Cracovią? Jego występ wciąż jest niepewny

Lech Poz­nań po meczach kadr nar­o­dowych może wró­cić moc­no osłabiony. Nie chodzi jed­nak o kon­tuz­je reprezen­tan­tów, a o uraz kluc­zowego zawod­ni­ka, który został w Wielkopolsce. Pedro Tiba — bo o niego chodzi — wciąż nie doszedł do siebie po spotka­niu z Jagiel­lonią Białys­tok, w którym zmienił go Fil­ip Marchwiński.

Brak pewności co do występu

Wszys­tko wskazu­je więc na to, że Pedro Tiba nie uda się z drużyną do Krakowa na mecz z miejs­cową Cra­cov­ią. Przed Dar­iuszem Żuraw­iem pojaw­ia się więc sporo pytań, ponieważ w zes­pole nie widać piłkarza, który god­nie mógł­by zastąpić Por­tu­gal­czy­ka. Sam szkole­niowiec na kon­fer­encji przed­mec­zowej nie uspokoił kibiców, mówiąc, że nadal nie wiado­mo, czy 32-latek zagra w najbliższy weekend.

Pedro doz­nał urazu w meczu z Jagiel­lonią Białys­tok i ter­az trenu­je indy­wid­u­al­nie. Mamy jed­nak przed sobą jeszcze dwa trenin­gi, więc zobaczymy, co będzie dalej. Wys­tęp Tiby w Krakowie stoi oczy­wiś­cie pod znakiem zapy­ta­nia — powiedzi­ał Żuraw.

Zobacz również: Kamińs­ki o swo­jej formie

Poza tym, niepewny los może czekać także Lubomi­ra Satkę. Słowak w prze­ci­wieńst­wie do Pedro Tiby, udał się do zgrupowanie swo­jej reprezen­tacji nar­o­dowej, a Żuraw przyz­nał, że nie wie, w jakiej dys­pozy­cji obroń­ca wró­cił do Poz­na­nia. Kluc­zowe mają być najbliższe jed­nos­t­ki treningowe.

Lubo Šat­ka wczo­raj wiec­zorem wró­cił do Poz­na­nia, trud­no mi powiedzieć, w jakiej jest dys­pozy­cji. Mamy jakieś drob­ne rzeczy, ale jeszcze dwa zaję­cia przed nami, dziś wraca­ją kadrow­icze, którzy wejdą pier­wszy raz w tren­ing. Trud­no mi określić ter­az, kto jest na sto pro­cent gotowy, a kto nie. Po ostat­niej piątkowej jed­nos­tce będziemy mieć jas­ną i klarowną sytu­ację — dodał tren­er “Kole­jorza”.

Spotkanie z Cra­cov­ią zaplanowano już na najbliższą sobotę, na godz­inę 20:00. Lech Poz­nań zaj­mu­je obec­nie ósme miejsce w ligowej tabeli. Cra­covia jest dopiero czternasta.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.