27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.9min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Podbeskidzie – Lech: Przerwać serię porażek

Podbeskidzie – Lech: Przerwać serię porażek

Lechi­ci roze­gra­ją jutro swój pier­wszy i miejmy nadzieję nieostat­ni mecz w tym sezonie w walce o Puchar Pol­s­ki. Poz­na­ni­a­cy zmierzą się na wyjeździe z gra­ją­cym w pier­wszej lidze Podbeskidziem Biel­sko- Biała, w którym na wypoży­cze­niu prze­by­wa aktu­al­nie bramkarz Kole­jorza – Mateusz Lis. Czy to w końcu prze­ci­wnik do pokonania?

Patrząc na zaj­mowane przez obie drużyny miejs­ca w tabelach, uczu­cia są mieszane. Kole­jorz po czterech ligowych spotka­ni­ach ma na kon­cie zaled­wie jeden punkt, jed­ną strzeloną bramkę i zaj­mu­je ostat­nie miejsce w Ekstrak­lasie. Lech rozpoczął sezon fatal­nie, zaś jego jutrze­jszy ryw­al wręcz prze­ci­wnie. Górale zaj­mu­ją pier­wszą lokatę w tabeli, mając kom­plet punk­tów po dwóch wygranych meczach. Strzelili w nich cztery bram­ki, co świad­czy o lep­szej skutecznoś­ci prze­ci­wni­ka i umiejęt­noś­ci wyko­rzysty­wa­nia swoich szans na zdoby­cie gola.

Ostat­nie spotkanie obu drużyn miało miejsce pod­czas 23. kole­j­ki Ekstrak­lasy, w lutym bieżącego roku w Biel­sku-Białej. Mecz zakończył się wtedy zwycięst­wem gospo­darzy (4:1), a jedyną bramkę dla goś­ci zdobył Daw­id Kow­nac­ki, którego zabraknie pod­czas jutrze­jszego poje­dynku. Drużyny roze­grały ze sobą łącznie 10 meczów ligowych, z czego w czterech z nich tri­um­fowali poz­na­ni­a­cy, trzy zakończyły się zwycięst­wem Górali i trzy remisem.

Prze­jś­cie do 1/8 finału jest obow­iązkiem lechitów, jeśli chcą uniknąć więk­szej kom­pro­mi­tacji. W lidze im nie idzie, a o meczu o Super­puchar wszyscy już zapom­nieli. Wygral­iśmy w nim z Legią, więc może i to spotkanie pucharowe będzie w końcu początkiem przeła­ma­nia? Wszyscy liczymy na zwycięst­wo. Wygry­wa­jąc jutrze­jsze spotkanie, w dal­szej walce o Puchar Pol­s­ki przyjdzie nam się zmierzyć ze zwycięzcą poje­dynku Stomil Olsz­tyn – Ruch Chorzów.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Legia Warszawa - Korona Kielce

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.