07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.15min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Podsumowanie 18. kolejki: Falstart faworytów

Inau­gu­rac­ja roz­gry­wek wiosen­nych nie roze­grała się po myśli Lecha Poz­nań. I choć rywale grali głównie pod niego, to ten sam nie potrafił zdobyć nawet jed­nego punk­tu. Lid­erem nadal Śląsk, który zremisował z Ruchem 1:1. Stra­ta do lid­era wynosi już dziesięć punktów.

ŁKSPOLONIA WARSZAWA 0:2
BRAMKI: ‘15 Jeż, ‘70 Cani
Od wysok­iego „C” rozpoczęła druży­na Jac­ka Zielińskiego, która pewnie pokon­ała ŁKS Łódź. Sytu­ac­ja w zes­pole w Alei Unii jest nieciekawa, a pod znakiem zapy­ta­nia stoi nawet fakt dokończenia przez niego roz­gry­wek. Polo­nia zagrała dobre spotkanie i po tej kole­jce awan­sowała na pozy­cję wicelidera.

LECH POZNAŃGKS BEŁCHATÓW 0:1
BRAMKA: ‘88 Nowak

http://lechnews.pl/lech-gks-zly-kierunek-bakero

WIDZEW ŁÓDŹPODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 0:1
BRAMKA: ‘67 Patejuk
Podbeskidzie Biel­sko-Biała bard­zo dobrze rozpoczęło rundę wiosen­ną. Zespół „Górali” sum­i­en­nie zbiera punk­ty i gro­madzi dorobek, który wystar­czy im do utrzy­ma­nia się w Ekstrak­lasie. Na uwagę zasługu­je ładne uderze­nie Syl­wes­tra Pate­ju­ka z rzu­tu wol­nego na wagę trzech punk­tów. Ten zawod­nik wcześniej zmarnował rzut karny.

CRACOVIALECHIA GDAŃSK 1:1
BRAMKI: ‘88 van der Biezen — ‘48 Wiśniewski
Ciekawy mecz przy ul. Kałuży. Miejs­cowa Cra­covia prowadz­iła wyrów­nany mecz z Lechią i gdy już wydawało się, że wynik jest przesąd­zony Koen van der Biezen zdobył kole­jną niezwyk­le ważną bramkę dla „Pasów”.

ŚLĄSK WROCŁAWRUCH CHORZÓW 1:1
BRAMKI: ‘29 Cetnars­ki — ‘77 Piech
Spotkanie określane mianem kole­j­ki. We Wrocław­iu spotkały się dwa zespoły z wysoki­mi ambic­ja­mi, które mają duże szanse na zakończe­nie obec­nego sezonu sukce­sem – mis­tr­zost­wem Pol­s­ki i kwal­i­fikacją do europe­js­kich pucharów. Trud­no było jed­nak i tym razem wyłonić zwycięzcę w tego typu rywal­iza­cji i drużyny musi­ały podzielić się punktami.

ZAGŁĘBIE LUBINWISŁA KRAKÓW 2:2
BRAMKI: ‘17 Banaś, ‘80 Abwo — ‘30 Iliev, ‘55 Kirm
Obie drużyny mają zupełnie inne pri­o­ry­te­tu. „Miedziowi” stara­ją się wal­czyć o utrzy­manie, a Wisła próbu­je pogodz­ić walkę o mis­tr­zost­wo z grą w europe­js­kich pucharach. Prob­le­my z Patrykiem Małeckim nie wychodzą jej jed­nak na dobre, atmos­fera wokół klubu nie jest najlep­sza i Mis­trz Pol­s­ki musi­ał w Lubinie pogodz­ić się ze zdoby­cie jedynie punk­tu. Dla Zagłębia to kole­jny niezwyk­le ważny dorobek punktowy.

GÓRNIK ZABRZELEGIA WARSZAWA 2:0
BRAMKI: ‘24 Nakoul­ma, ‘76 Magiera
„Wojskowym” od wielu lat trud­no gra się w Zabrzu i nie inaczej było tym razem. Drużyny przy­go­towu­jące się nie tylko do roz­gry­wek ligowych, ale również meczów pucharowych mają prob­lem z odpowied­nim wywarze­niem pro­por­cji i tak było również w przy­pad­ku Legii. Podopieczni Macie­ja Sko­rży rozczarowali, a ambit­na druży­na Gór­ni­ak Zabrze wyko­rzys­tała to znakomi­cie, punk­tu­jąc rywala.

KORONA KIELCEJAGIELLONIA BIAŁYSTOK 2:0
BRAMKI: ‘30, ‘41 Jamróz
Nieu­dany debi­ut tren­er­s­ki Tomasza Haj­to, który nie potrafił znaleźć sposobu na Koronę Kielce. Zespół „Żół­to-Krwistych” za sprawą Łukasza Jam­róza pewnie pokon­ał Jagiel­lonię i to on udanie zakończył zma­gania pod­czas 18. Kole­j­ki T‑Mobile Ekstraklasy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.