10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.1min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Wisła: Zrehabilitować się za ligowy remis!

Lech-Wisła: Zrehabilitować się za ligowy remis!

Dziś o 20:45 Lech Poz­nań zmierzy się przy Buł­garskiej z Wisłą Kraków w ramach 1/4 finału Pucharu Polski.

Kole­jorz w ciągu pół­to­ra tygod­nia zagra drugie spotkanie z Białą Gwiazdą. W 12. kole­jce Lot­to Ekstrak­lasy Lechi­ci zremisowali z podopieczny­mi Wdow­czy­ka  1:1. Bramkę wyrównu­jącą zdobył wów­czas Paweł Brożek, strze­la­jąc gola w ostat­niej min­u­cie spotka­nia. Jeśli poz­na­ni­a­cy chcą wygrać dzisiejszy poje­dynek będą musieli być skon­cen­trowani do ostat­niego gwiz­d­ka sędziego, aby nie powtórzyła się his­to­ria z ligowego spotkania.

Zawod­ni­cy z Małopol­s­ki mieli o jeden dzień więcej na odpoczynek i regen­er­ację, ponieważ z Ter­ma­liką grali w piątek, lecz piłkarze poz­nańskiego Lecha wielokrot­nie pow­tarza­li, że nie ma dla nich znaczenia, czy mecz jest co tydzień, czy co trzy dni. Do każdego spotka­nia pod­chodzą z takim samym zaan­gażowaniem i wolą walki.

Dwa lata temu oba zespoły spotkały się w 1/16 finału tych roz­gry­wek. Wtedy to Kole­jorz wygrał 2:0. Po dzisiejszym spotka­niu nie dowiemy się kto awan­su­je do 1/2 finału, bowiem na tym etapie roz­gry­wek decy­du­je wynik dwumeczu, a nie jed­nego spotkania.

Przy­pom­ni­jmy, że dzisiejszy mecz odbędzie się bez udzi­ału pub­licznoś­ci. Będzie za to trans­mi­towany w Pol­sa­cie Sport już od 20:00!

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.