02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.3godz.38min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

PP: Mały finał już w 1/16

<span class="caps">PP</span>: Mały finał już w 1/16

Już dziś o 20:45 na Inea Sta­dion­ie Lech pode­jmie krakowską Wisłę w ramach 1/16 finału Pucharu Polski.W tym sezonie poz­na­ni­a­cy już raz mierzyli się w krakowiana­mi. Górą wów­czas wys­zli podopieczni tren­era Smudy. 

Wisła Kraków prezen­tu­je się w obec­nym sezonie dobrze. “Biała Gwiaz­da” gra skutecznie, rozsąd­nie i mądrze. Przez jak­iś czas krakowian­ie byli lid­erem Ekstrak­lasy, jed­nak po ostat­niej kole­jce musieli odd­ać fotel Legii Warszawa.

Kole­jorz nie gra tak, jak oczeki­wal­i­by kibice w Poz­na­niu. W poprzed­niej kole­jce lechi­ci jed­nak roz­gromili byd­goskiego Zaw­iszą aż 6:2. Gra poz­na­ni­aków wyglą­dała o niebo lep­iej niż w poprzed­nich meczach.

Dla podopiecznych tren­era Sko­rży środowy mecz będzie ide­al­nym rewanżem za porażkę z 3 sierp­nia. Po emocjonu­ją­cym i wyrów­nanym meczu w Poz­na­niu Wisła wygrała 3:2.

Do  Poz­na­nia nie przy­jadą pod­sta­wowi zawod­ni­cy Wisły. W meczu nie zagra­ją Semir Stil­ić, Maciej Jankows­ki, Arka­diusz Głowac­ki, Rafał Bogus­ki, Maciej Sad­lok i Paweł Brożek. Kole­jorz nie wys­ta­wo do składu Kebb­by Ceesay’a,  Jas­mi­na Buri­cia, Karo­la Linet­tego, Daw­i­da Kow­nack­iego oraz Vojo Ubiparipa.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.