06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.10min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Radosław Murawski jednak nie przejdzie do Lecha Poznań

Radosław Murawski jednak nie przejdzie do Lecha Poznań

Druży­na Lecha Poz­nań cały czas nie usta­je w poszuki­wa­niu środ­kowego pomoc­ni­ka. Jed­nym z kandy­datów na już był ostat­nio Radosław Muraws­ki, ale okazu­je się, że były zawod­nik Pias­ta Gli­wice nie ma szans na powrót do Pol­s­ki. Wszys­tko przez dzi­ała­nia Den­zil­isporu — obec­nego pra­co­daw­cy Murawskiego.

Pomogła spłata zobowiązań

Powód, przez który Radosław Muraws­ki nie trafi do stol­i­cy Wielkopol­s­ki jest dosyć prosty. Den­zil­ispor jeszcze kil­ka dni temu miał ogromne zaległoś­ci w wypłat­ach, ale w przy­pad­ku Pola­ka prob­lem ten zniknął niemal błyskaw­icznie. Według por­talu Inte­ria, na kon­to Murawskiego zostało prze­lanych pon­ad 250 tysię­cy euro. Oznacza to, że Lech Poz­nań liczą­cy na rozwiązanie kon­trak­tu przez pomoc­ni­ka z winy klubu, musi­ał­by negocjować cenę za 26-lat­ka. Wicemistr­zowie Pol­s­ki takiego ruchu nie są jed­nak sko­rzy wykonać.

Zobacz także: Feli­cio Brown Forbes w Lechu Poznań?

Jeśli Lech Poz­nań nie zapłaci za już dogadanego zawod­ni­ka, będzie musi­ał poczekać kole­jne pół roku. Właśnie ostat­niego dnia czer­w­ca 2021 roku wygasa umowa Radosława Murawskiego, który nie chce dłużej zostawać w szere­gach Den­zil­isporu. Wów­czas, “Kole­jorz” będzie mógł pozyskać Murawskiego całkowicie za dar­mo, co jest zde­cy­dowanie na rękę samych wło­darzy. Pytanie, czy wobec małej licz­by piłkarzy w for­ma­cji środ­ka pomo­cy, jest to jakkol­wiek usprawiedliwione.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.