07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.0godz.0min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Reiss może wrócić do Lecha?!

Zawod­nik, który jest żywą leg­endą Lecha, który roze­grał w niebiesko-białych barwach 319. meczów i w tym cza­sie zdobył 108. goli, ma szan­sę powró­cić do swo­jego macierzys­tego i — jak sam przyz­na­je — ukochanego klubu.

Piotr Reiss jeszcze kil­ka dni temu miał oświad­czyć, że po tym sezonie kończy swo­ją piłkarską kari­erę. Ter­az jed­nak, na swo­jej stron­ie inter­ne­towej nieco spros­tował tę wypowiedź, pisząc, że nie dał jeszcze ostate­cznej odpowiedzi doty­czącej swo­jej kariery.

Biorąc pod uwagę kłopo­ty z napast­nika­mi Lecha, powrót byłego kap­i­tana nie jest taki niemożli­wy. Strzel­cowi pon­ad stu goli w pol­skiej Ekstrak­lasie było­by bard­zo ciężko wygryźć ze składu Rud­ne­va, ale mógł­by zostać jego zmi­en­nikiem i zwięk­szyć nieco rywal­iza­cję o miano tego jedynego napast­ni­ka, której aktu­al­nie… prak­ty­cznie nie ma.

Sam Reiss przyz­na­je, że tak, jak kiedyś jego marze­niem była gra w Lechu, tak ter­az marzy o tym, aby zakończyć w tym klu­bie swo­ją kari­erę. Z dogadaniem się z zawod­nikiem nie było­by więc problemu.

Również z dzi­ałacza­mi poz­nańskiej Warty, czyli obec­nego klubu niespeł­na 40-lat­ka, Lech mógł­by dojść do porozu­mienia. Nie wiado­mo jed­nak, czy dzi­ałacze klubu z Buł­garskiej byli­by zain­tere­sowani usługa­mi “Reis­si­ka”. Pamię­tamy, w jakich okolicznoś­ci­ach rozstawał się z “Kole­jorzem”.

Chęt­nie w barwach swo­jego ukochanego klubu, zobaczyli­by Reis­sa kibole “Dumy Wielkopol­s­ki”. Braku­je aktu­al­nie w Lechu takiej leg­endy, która prak­ty­cznie od zawsze była związana z klubem. Jego oso­ba mogła­by również popraw­ić frek­wencją na stadionie.

Reiss był­by do wyciąg­nię­cia za małe pieniędzy (możli­we nawet, że za dar­mo), a i za grę w KKS-ie nie powinien oczeki­wać zbyt dużych pieniędzy. Przy obec­nej ciężkiej finan­sowej sytu­acji Lecha, jest to duży plus.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.