06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.38min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rezerwy Lecha powalczą o Puchar Polski!

Rezerwy Lecha powalczą o Puchar Polski!

Dziś o godzinie 17 dru­ga druży­na Kole­jorza stanie przed szan­są wygra­nia Pucharu Pol­s­ki stre­fy poz­nańskiej. Rywalem podopiecznych Ivana Djur­d­je­vi­cia będzie trze­ci­oligowa Polo­nia Śro­da Wielkopolska.

Obie drużyny na co dzień wys­tępu­ją w trze­ciej lidze w grupie kujawsko-pomorsko-wielkopol­skiej. Poz­na­ni­a­cy z dorobkiem 50 oczek zaj­mu­ją trze­cie miejsce w grupie, a o pięć punk­tów mniej ma Polo­nia, co daje im szóstą lokatę.

Polo­nia w drodze do finału pokon­ała najpierw Vik­torię Witkowo 4:0, później ograła 3:1 ekipę z Murowanej Gośliny oraz Pelikan Niechanowo. W ćwierć­fi­nale w Pucharem pożeg­nali się piłkarze Lubońskiego KS, a w pół­fi­nale Polo­nia ograła 3:1 Wartę Poznań.

Kole­jorz w tegorocznej edy­cji PP stracił tylko jed­nego gola. Na początku wygrał z Wielkopol­ską Komorni­ki 4:0, a w czwartej rundzie wygrali 3:0 z Tarnovią Tarnowo Podgórne, by później tri­um­fować 4:1 nad Wełną Rogoźno. W ćwierć­fi­nale Kole­jorz strzelił pięć goli Spar­cie Szamo­tuły, a w pół­fi­nale pokon­ał 3:0 Orły Pniewy.

Obie drużyny w min­iony week­end spotkały się we Wronkach, gdzie padł bezbramkowy remis. Co ciekawe, rok temu finał Pucharu Pol­s­ki miał dokład­nie taką samą obsadę. Mecz odbył się w Środzie Wielkopol­skiej i wów­czas tri­um­fowali gospo­darze, wygry­wa­jąc 3:1.

Dzisiejsze spotkanie odbędzie się na INEA Sta­dion­ie o godzinie 17. Mecz będzie otwarty dla kibiców, dla których otwarta będzie część III try­buny. Serdecznie zapraszamy!

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.