01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-18godz.-57min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rezerwy Lecha powalczą o Puchar Polski!

Rezerwy Lecha powalczą o Puchar Polski!

Dziś o godzinie 17 dru­ga druży­na Kole­jorza stanie przed szan­są wygra­nia Pucharu Pol­s­ki stre­fy poz­nańskiej. Rywalem podopiecznych Ivana Djur­d­je­vi­cia będzie trze­ci­oligowa Polo­nia Śro­da Wielkopolska.

Obie drużyny na co dzień wys­tępu­ją w trze­ciej lidze w grupie kujawsko-pomorsko-wielkopol­skiej. Poz­na­ni­a­cy z dorobkiem 50 oczek zaj­mu­ją trze­cie miejsce w grupie, a o pięć punk­tów mniej ma Polo­nia, co daje im szóstą lokatę.

Polo­nia w drodze do finału pokon­ała najpierw Vik­torię Witkowo 4:0, później ograła 3:1 ekipę z Murowanej Gośliny oraz Pelikan Niechanowo. W ćwierć­fi­nale w Pucharem pożeg­nali się piłkarze Lubońskiego KS, a w pół­fi­nale Polo­nia ograła 3:1 Wartę Poznań.

Kole­jorz w tegorocznej edy­cji PP stracił tylko jed­nego gola. Na początku wygrał z Wielkopol­ską Komorni­ki 4:0, a w czwartej rundzie wygrali 3:0 z Tarnovią Tarnowo Podgórne, by później tri­um­fować 4:1 nad Wełną Rogoźno. W ćwierć­fi­nale Kole­jorz strzelił pięć goli Spar­cie Szamo­tuły, a w pół­fi­nale pokon­ał 3:0 Orły Pniewy.

Obie drużyny w min­iony week­end spotkały się we Wronkach, gdzie padł bezbramkowy remis. Co ciekawe, rok temu finał Pucharu Pol­s­ki miał dokład­nie taką samą obsadę. Mecz odbył się w Środzie Wielkopol­skiej i wów­czas tri­um­fowali gospo­darze, wygry­wa­jąc 3:1.

Dzisiejsze spotkanie odbędzie się na INEA Sta­dion­ie o godzinie 17. Mecz będzie otwarty dla kibiców, dla których otwarta będzie część III try­buny. Serdecznie zapraszamy!

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.