02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.22godz.7min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rezerwy Lecha w 1/8 finału Pucharu Polski

Rezerwy Lecha w 1/8 finału Pucharu Polski

Druży­na rez­erw zagrała dziś mecz w ramach 1/16 finału Pucharu Pol­s­ki na szczeblu okręgu. Piłkarze Patry­ka Kni­a­ta pokon­ali Sokół Pniewy po rzu­tach karnych.

Rywalem poz­nańskiej ekipy był Sokół Pniewy, który na co dzień rywal­izu­je w IV lidze, grupie wielkopol­skiej (północ) i nie wiedzie im się tam dobrze. Piłkarze Sokoła w dwu­nastych meczach zdobyli tylko osiem oczek i pla­su­ją się na prze­dostat­niej pozy­cji w tabeli, dlat­ego wydawać by się mogło się lechitów czeka dość łat­wa przeprawa. Było jed­nak zupełnie inaczej.

Gola dla poz­na­ni­aków w 89. min­u­cie strzelił Mar­iusz Woź­ni­ak i po reg­u­laminowym cza­sie gry na tabl­i­cy był remis 1:1. W serii rzutów karnych lep­si okaza­li się lechi­ci, a tak naprawdę Kamil Czapla, który znakomi­cie obronił dwa rzu­ty karne.

- Dzisiejszy mecz w Pucharze Pol­s­ki potrak­towal­iśmy poważnie, ale głównym jego celem była oce­na gry zawod­ników, którzy w ostat­nim cza­sie grali mniej. Było to spowodowane ich słab­szą dys­pozy­cją sportową lub kon­tuz­ja­mi.  Nieste­ty odnoszę nieod­parte wraże­nie, że zdrowie się zawod­nikom popraw­iło, ale dys­pozy­c­ja sportowa już niekoniecznie.  Kom­pro­mi­tacją moż­na nazwać wygraną z dużo niżej notowanym rywalem dopiero po rzu­tach karnych. Myślę, że koledzy z zespołu powin­ni postaw­ić Kamilowi Czapli dużą fan­tę, bo on dzisi­aj ura­tował hon­or zespołu, kiedy obronił znakomi­cie dwa rzu­ty karne — ocenił spotkanie tren­er Patryk Kniat

Sokół Pniewy — Lech II Poz­nań 1:1 (0:0) k. 3:4

Bram­ka dla Lecha II: Woźniak

Lech II: Kamil Czapla — Fran­ciszek Siwek (46. Mar­iusz Woź­ni­ak), Jędrzej Łągiewka, Tomasz Dejew­s­ki (46. Jan Bednarek), Grze­gorz Rogala (46. Emil Szczu­pakows­ki) — Daw­id Mich­niewicz, Dominik Chromińs­ki, Maciej Orłows­ki — Piotr Fontow­icz (65. Jakub Kap­sa), Ernest Graś, Michał Jakóbowski

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.