02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
11dn.0godz.14min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Jesteśmy faworytem finału Pucharu Polski

Robak: Jesteśmy faworytem finału Pucharu Polski

Już w piąek lechitów czeka pier­wsze z sied­miu meczów w grupie mis­tr­zowskiej. Na pier­wszy ogien kielec­ka Korona, a kil­ka dni później poz­na­ni­akom przyjdzie się mierzyć w finale Pucharu Pol­s­ki z Arką Gdynia.

Oczy wszys­t­kich sku­pi­one są już na Warsza­wę i finał Pucharu Pol­s­ki, w którym Lech wys­tąpi trze­ci raz z rzę­du. Dwie poprzed­nie edy­c­je dla poz­ni­a­ni­aków zakończyły się porażką. - O finale będziemy myśleć o po meczu z Koroną, ale tak, jesteśmy fawory­tem tego spotka­nia, ale, żeby nim być, to musimy to udowod­nić. Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie, nie wyjdziemy na boisko i nie dostaniemy Pucharu ot tak. Musimy go wyb­ie­gać i wywal­czyć — przyz­na­je Marcin Robak.

-W meczach ligowych też częs­to byliśmy fawory­tem, ale musimy to udowad­ni­ać. Tak samo będzie w Warsza­w­ie. Każdy liczy, że Lech zdobędzie Puchar Pol­s­ki. Na pewno Arka też marzy, by wygrać, ale wierzę, że po meczu będę mógł powiedzieć, że to my byliśmy fawory­tem i zasłużyliśmy na zwycięstwo. 

Najlep­szy strz­elec Ekstrak­lasy do tej pory z Lechem zdobył tylko Super­Puchar Pol­s­ki i ma w planach dołożyć w tym sezonie kole­jne skalpy — Dwukrot­nie zdobyliśmy Super­Puchar. Nie tylko ja nie zdobyłem w barwach Lecha Pucharu i Mis­trza. Jest też kilku innych chłopaków i każdy marzy o tym, by je zdobyć. Musimy być skupi­eni i skon­cen­trowani, by je zdobyć. Wierzę, że wywal­czymy Puchar, ale też będziemy do koń­ca wal­czyć o Mis­trza — deklaru­je sna­jper Kolejorza.

Podopiecznych Nena­da Bjel­i­cy czeka ter­az osiem najważniejszych meczów sezonu — sie­dem w Lot­to Ekstrak­lasie i finał w Warsza­w­ie. — Zbliża się koniec sezonu i zarówno u zawod­ników, jak i u kibiców jes głód na zwycięst­wa, na radość z wywal­czenia tych dwóch tro­feuow. Najważniejsze mecze są przed nami i mam nadzieję, że będą one udane i na koniec wszyscy będziemy się razem cieszyć. 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.