01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.0godz.9min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Jesteśmy faworytem finału Pucharu Polski

Robak: Jesteśmy faworytem finału Pucharu Polski

Już w piąek lechitów czeka pier­wsze z sied­miu meczów w grupie mis­tr­zowskiej. Na pier­wszy ogien kielec­ka Korona, a kil­ka dni później poz­na­ni­akom przyjdzie się mierzyć w finale Pucharu Pol­s­ki z Arką Gdynia.

Oczy wszys­t­kich sku­pi­one są już na Warsza­wę i finał Pucharu Pol­s­ki, w którym Lech wys­tąpi trze­ci raz z rzę­du. Dwie poprzed­nie edy­c­je dla poz­ni­a­ni­aków zakończyły się porażką. - O finale będziemy myśleć o po meczu z Koroną, ale tak, jesteśmy fawory­tem tego spotka­nia, ale, żeby nim być, to musimy to udowod­nić. Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie, nie wyjdziemy na boisko i nie dostaniemy Pucharu ot tak. Musimy go wyb­ie­gać i wywal­czyć — przyz­na­je Marcin Robak.

-W meczach ligowych też częs­to byliśmy fawory­tem, ale musimy to udowad­ni­ać. Tak samo będzie w Warsza­w­ie. Każdy liczy, że Lech zdobędzie Puchar Pol­s­ki. Na pewno Arka też marzy, by wygrać, ale wierzę, że po meczu będę mógł powiedzieć, że to my byliśmy fawory­tem i zasłużyliśmy na zwycięstwo. 

Najlep­szy strz­elec Ekstrak­lasy do tej pory z Lechem zdobył tylko Super­Puchar Pol­s­ki i ma w planach dołożyć w tym sezonie kole­jne skalpy — Dwukrot­nie zdobyliśmy Super­Puchar. Nie tylko ja nie zdobyłem w barwach Lecha Pucharu i Mis­trza. Jest też kilku innych chłopaków i każdy marzy o tym, by je zdobyć. Musimy być skupi­eni i skon­cen­trowani, by je zdobyć. Wierzę, że wywal­czymy Puchar, ale też będziemy do koń­ca wal­czyć o Mis­trza — deklaru­je sna­jper Kolejorza.

Podopiecznych Nena­da Bjel­i­cy czeka ter­az osiem najważniejszych meczów sezonu — sie­dem w Lot­to Ekstrak­lasie i finał w Warsza­w­ie. — Zbliża się koniec sezonu i zarówno u zawod­ników, jak i u kibiców jes głód na zwycięst­wa, na radość z wywal­czenia tych dwóch tro­feuow. Najważniejsze mecze są przed nami i mam nadzieję, że będą one udane i na koniec wszyscy będziemy się razem cieszyć. 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.