06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.1godz.36min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Nie myślimy jeszcze o finale

Robak: Nie myślimy jeszcze o finale

Kole­jorz wygrał wczo­raj czwarte spotkanie na wios­nę, czwarty raz strze­la­jąc trzy gole, nie tra­cać przy tym ani jed­nego. Po raz dru­gi w prze­ciągu kilku dni bezrad­na była szczecińs­ka Pogoń.

-Początek roku jest dla nas bard­zo udany. Potrafimy strzelić dużo bramek i cieszymy się, że może­my pokazać się z dobrej strony. Fajnie, że ten mecz zakończył się wynikiem 3:0 — mówi Marcin Robak.

Wynik 3:0 daje spory bufor bez­pieczeńst­wa przed rewanżowym meczem z Por­tow­ca­mi, który odbędzie się na początku kwiet­nia. — Ten dwumecz jeszcze nie jest rozstrzyg­nię­ty. Wygral­iśmy u siebie wysoko, ale to nie znaczy, że myślimy już o finale. Znowu na wyjeździe musimy zagrać dobry mecz i udowonić, że byliśmy lep­si i to nam należy się gra w finale. 

Kil­ka dni temu lechi­ci również pokon­ali Pogoń 3:0, ale wów­czas ekipa tren­era Moskala potrafiła zagroz­ić bram­ce Matusa Put­nock­iego. - W drugiej połowie meczu w Szczecinie Pogoń pokaza­ła, ze potrafi grać i myśleliśmy, że te ich kon­try w Poz­na­niu będa groźniejsze. Cieszy to, że potarfil­iśmy zagrać skutecznie w obronie, a także stwarzać kole­jne okaza­je i zamieni­ać je na bram­ki — doda­je jok­er tren­era Bjelicy.

W niedzielę na INEA Sta­dion­ie Lech zagra z lid­eru­jącą Lechią Gdańsk. Z pewnoś­cią czeka nas ciekawe i miejmy nadzieję, że obfi­tu­jące w dużą ilość bramek spotkanie. - Mecz z Pogo­nią już za nami i ter­az w pełni może­my się skupić na kole­jnym rywalu. To dla nas ważny mecz i zro­bimy wszys­tko, by wygrać i zbliżyć się punk­towo do wyprzedza­ją­cych nas drużyn. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.