02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
11dn.0godz.20min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robak: Nie myślimy jeszcze o finale

Robak: Nie myślimy jeszcze o finale

Kole­jorz wygrał wczo­raj czwarte spotkanie na wios­nę, czwarty raz strze­la­jąc trzy gole, nie tra­cać przy tym ani jed­nego. Po raz dru­gi w prze­ciągu kilku dni bezrad­na była szczecińs­ka Pogoń.

-Początek roku jest dla nas bard­zo udany. Potrafimy strzelić dużo bramek i cieszymy się, że może­my pokazać się z dobrej strony. Fajnie, że ten mecz zakończył się wynikiem 3:0 — mówi Marcin Robak.

Wynik 3:0 daje spory bufor bez­pieczeńst­wa przed rewanżowym meczem z Por­tow­ca­mi, który odbędzie się na początku kwiet­nia. — Ten dwumecz jeszcze nie jest rozstrzyg­nię­ty. Wygral­iśmy u siebie wysoko, ale to nie znaczy, że myślimy już o finale. Znowu na wyjeździe musimy zagrać dobry mecz i udowonić, że byliśmy lep­si i to nam należy się gra w finale. 

Kil­ka dni temu lechi­ci również pokon­ali Pogoń 3:0, ale wów­czas ekipa tren­era Moskala potrafiła zagroz­ić bram­ce Matusa Put­nock­iego. - W drugiej połowie meczu w Szczecinie Pogoń pokaza­ła, ze potrafi grać i myśleliśmy, że te ich kon­try w Poz­na­niu będa groźniejsze. Cieszy to, że potarfil­iśmy zagrać skutecznie w obronie, a także stwarzać kole­jne okaza­je i zamieni­ać je na bram­ki — doda­je jok­er tren­era Bjelicy.

W niedzielę na INEA Sta­dion­ie Lech zagra z lid­eru­jącą Lechią Gdańsk. Z pewnoś­cią czeka nas ciekawe i miejmy nadzieję, że obfi­tu­jące w dużą ilość bramek spotkanie. - Mecz z Pogo­nią już za nami i ter­az w pełni może­my się skupić na kole­jnym rywalu. To dla nas ważny mecz i zro­bimy wszys­tko, by wygrać i zbliżyć się punk­towo do wyprzedza­ją­cych nas drużyn. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.