02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.0min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Robert Gumny i problemy z regularną grą

Robert Gumny i problemy z regularną grą

Robert Gum­ny ode­jś­cia z Lecha Poz­nań jak na razie nie może zal­iczyć do zbyt udanych. 22-latek w zes­pole Augs­bur­ga zbiera tak naprawdę ogony, a w ostat­nim cza­sie ober­wało mu się od samego tren­era i władz klubu z Niemiec.

Brak podstawowego składu

Według mediów i najbardziej zori­en­towanych dzi­en­nikarzy w Polsce, Robert Gum­ny najwięk­sze kłopo­ty ma mieć z aspek­tem przy­go­towa­nia fizy­cznego, który ma być wręcz na słabym poziomie. Poza tym, władze Augs­bur­ga zarzu­ca­ją Gum­ne­mu śred­nią jakość piłkarską wzglę­dem tego, za jakie pieniądze prawy obroń­ca został do zespołu ściąg­nię­ty. O sytu­acji Rober­ta Gum­nego wypowiedzi­ał się ostat­nio ekspert od ligi niemieck­iej w TVP Sport, Maciej Borzęczki.

Władze klubu czu­ją, że te wydane kil­ka mil­ionów euro moż­na było lep­iej spożytkować. Władze więcej spodziewały się po wyłoże­niu takiej sumy, a Robert na razie odsta­je fizy­cznie oraz piłkarsko i zawodzi oczeki­wa­nia sze­fos­t­wa klubu — przyz­nał Borzęczki.

Zobacz również: Lubomir Sat­ka o rywal­iza­cji na środ­ku obrony

Bard­zo martwiące wyda­je się również to, że przed Robertem Gum­nym w hier­ar­chii prawych obrońców znalazło się ostat­nio aż trzech zawod­ników. Abso­lut­nym pew­ni­akiem na tej pozy­cji dla tren­era Heiko Heir­rlicha jest Raphael Fram­berg­er, a dalej zna­jdziemy młodego Angli­ka Oxfor­da czy nawet skrzy­dłowego  — Daniela Caligiruiego.

W obec­nym sezonie Bun­desli­gi Robert Gum­ny roze­grał 10 spotkań, a do tego dołożył dwa star­cia w Pucharze Niemiec. W pier­wszej jede­nastce wyb­ie­gał jed­nak zaled­wie w czterech pojedynkach.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.