Rumak: O Polonii wiemy dużo

Drużynę z Byto­mia dwukrot­nie obser­wował asys­tent tren­era Jose Mari Bakero, Mar­iusz Rumak. — Wiado­mo, że to druży­na z niższej klasy roz­gry­wkowej, ale o szczegółach będziemy roz­maw­iali dopiero dzisi­aj. Wczo­raj wiec­zorem zamknęliśmy tem­at meczu z Lechią Gdańsk — zaznacza.

Dru­gi tren­er Lecha przyz­na­je, że Polo­nia Bytom jest zespołem, który ma pewien niezmi­en­ny sys­tem roz­gry­wa­nia pił­ki i nie spodziewa się on jego zmi­any przed spotkaniem z Lechem. — Obser­wowal­iśmy tę drużynę trzykrot­nie. Wyda­je mi się, że mamy dużo infor­ma­cji na jej tem­at. Nie zmienia ona sposobu gra­nia w tych meczach, przy­puszczam, że jutro będzie to wyglą­dało podob­nie, z tym, że bardziej defen­sy­wnie - mówi Mar­iusz Rumak.

Sztab szkole­niowy Lecha pod­czas obserwacji rywala w Pucharze Pol­s­ki zwracał również uwagę na piłkarzy tego klubu. – Wiemy, jaki­mi piłkarza­mi dys­ponu­je ten zespół, jak oni wyglą­da­ją, jakie mają minusy i postaramy się w te miejs­ca uderzyć i tam właśnie orga­ni­zować grę zespołu – zauważa trener.

W tym sezonie kibice zaob­ser­wowali już kil­ka niespodzianek w roz­gry­wkach Pucharu Pol­s­ki, gdzie druży­na zde­cy­dowanie niżej notowana elim­i­nowała klub z Ekstrak­lasy. - To pił­ka noż­na, spójrzmy na Gryf Wejherowo, który wye­lim­i­nował dwa zespołu z Ekstrak­lasy. W Polonii gra­ją dobrzy piłkarze na poziom pier­ws­zoligowy, potrafią grać w piłkę, ale my musimy zro­bić swo­je – pod­kreśla Mar­iusz Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress