01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.11godz.24min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rząsa: Niewielu piłkarzy zasłużyło na pierwszy skład

Rząsa: Niewielu piłkarzy zasłużyło na pierwszy skład

Asys­tent tren­era Sko­rży oce­nia wczo­ra­jsze spotkanie z Błęk­it­ny­mi Star­gard, a także zapowia­da rewolucję w składzie na zbliża­ją­cy się ligowy mecz z Bełchatowem.

- Zagral­iśmy zde­cy­dowanie poniżej wszelkim norm. Zade­cy­dowały kon­trata­ki oraz stałe frag­men­ty gry, o których wspom­i­nałem na kon­fer­encji pra­sowej. Prze­gral­iśmy mecz w drugiej połowie, byliśmy znacznie słab­szym zespołem – powiedzi­ał zaraz po ostat­nim gwiz­d­ku tren­er Rząsa.

W drugiej połowie na boisku domi­nował dru­goligowy zespół gospo­darzy, który trzykrot­nie wpakował piłkę do bram­ki Jas­mi­na Buri­cia. Co się takiego stało? – Dobre pytanie. W naszym zes­pole było zbyt dużo słabych punk­tów. Kilku piłkarzy zagrało przyz­woicie, a resz­ta zagrała moc­no poniżej jakiejkol­wiek normy.

Już w sobotę lechi­ci zagra­ją wyjaz­dowy mecz z Bełcha­towem. Jak wiado­mo poz­na­ni­akom na wyjeździe w tym sezonie idzie kiep­sko. Czy tren­er Sko­rża zde­cy­du­je się na zmi­any w składzie? –Musimy przede wszys­tkim policzyć straty jakie mamy po tym meczu i na spoko­jnie przeanal­i­zować to spotkanie. Po tym spotka­niu niewielu piłkarzy zasłużyło, by wyjść w sobot­nim meczu w pier­wszej jede­nastce – dodał.

Szan­są na lep­sze wyni­ki jest powrót kon­tuzjowanych piłkarzy. Sztab szkole­niowy czeka aż do pełni sił wró­ci Kasper Hamalainen, Ger­go Lovrenc­sics i Łukasz Trał­ka – Do meczu z Bełcha­towem jest jeszcze kil­ka dni i wyjaśni się czy ci piłkarze będą w stanie zagrać. Decy­du­jące się najbliższe dni. W środę gral­iśmy w najsil­niejszym ustaw­ie­niu w jakim mogliśmy i sami widzieliśmy jak się zaprezentowaliśmy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.