Sanocki: Zagrałem na luzie

Sanocki: Zagrałem na luzie

Krys­t­ian Sanoc­ki zade­bi­u­tował w pier­wszym zes­pole Kole­jorza w meczu ze Zniczem Pruszków. 18-let­ni piłkarz zagrał poprawnie, a na dodatek asys­tował przy bram­ce Dar­iusza Formelli.

- Nie było naj­gorzej, wyszło mi kil­ka dośrod­kowań, a tego tren­erzy ode mnie oczeku­ją. Były też strza­ły na bramkę po dry­blin­gu i dośrod­kowa­nia. Pod­szedłem do tego na luzie jak do każdego innego meczu –ocenił swój wys­tęp Sanocki.

W niedzielę lechi­ci zagra­ją prestiżowy mecz z warsza­wską Legią, ale czy zna­jdzie się w składzie miejsce dla debi­u­tan­ta? – Nie wyb­ie­gam tak do przo­du, ter­az w week­end gramy mecz w rez­erwach i chci­ałbym się na tym spotka­niu skupić. 

Na przed­mec­zowej kon­fer­encji tren­er Żuraw zdradz­ił, że sztab szkole­niowy chce desyg­nować do gry młodego piłkarza– Pogłos­ki, że zagram chodz­iły już w week­end, a ofic­jal­nie się dowiedzi­ałem przed­w­c­zo­raj po treningu. Spodziewałem się, że dostanę tę szan­sę, ale nie wiedzi­ałem na ile. Rzecz biorąc przeczuwałem, że może to być końcówka drugiej połowy — przyz­na­je.

Debi­ut w Pucharze Pol­s­ki to jed­no, ale pozosta­je jeszcze Ekstrak­lasa – Chci­ałbym zade­bi­u­tować jak najszy­b­ciej w Ekstrak­lasie, ale to będzie zależało od mojej formy, a decyzję pode­jmą trenerzy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress