01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.14godz.55min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: Jesteśmy w stanie zdobyć Puchar i mistrzostwo

Skorża: Jesteśmy w stanie zdobyć Puchar i mistrzostwo

Już jutro lechi­ci roze­gra­ją ostat­ni mecz rundy zasad­niczej. Ich rywalem będzie Podbeskidzie. Pros­to z Biel­s­ka poz­na­ni­a­cy udadzą się do Warsza­wy, gdzie w sobotę zmierzą się z Legią w ramach finału Pucharu Polski.

Kole­jorz cały czas ma szan­sę, by do rundy finałowej star­tować z pier­wszego miejs­ca, ale musi liczyć na potknię­cie Legii – Mamy 60% szans,  by być na 1. miejs­cu. Wierzę, że  Pogoń łat­wo skóry nie sprze­da na Łazienkowskiej, ale wierzę, że będziemy potrafili odnieść dopiero czwarte zwycięst­wo na wyjeździe i to jest dla nas najważniejsze.  Musimy zagrać dobrze i zdobyć trzy punk­ty – mówił dziś tren­er Skorża.

Wszyscy żyją już sobot­nim finałem Pucharu Pol­s­ki, ale najpierw trze­ba roze­grać ligowy mecz z Podbeskidziem – Staramy się o Pucharze mówić jak najm­niej. Siłą rzeczy logisty­ka powodu­je, że nie da się o finale nie mówić. Druży­na jest świado­ma jak ważny jest mecz z Podbeskidziem i ile może nam dać. Musimy zro­bić wszys­tko, bez wzglę­du na skład i jak ciężko będzie, zdobyć trzy oczka.

ejberempire

Opiekun lechitów zapowia­da zmi­any w składzie. Wiado­mo, że jutro nie zagra Paulus Ara­jurii oraz Ger­go Lovrenc­sics. Nie wiado­mo, czy obaj piłkarze wyleczą się do sobo­ty – Na pewno nie zagramy takim skła­dem jak ze Śląskiem. Jest to niemożli­we ze względów zdrowot­nych. Ger­go ma nader­wany mięsień i wyglą­da to na dłuższa prz­er­wę, ale wierzę, że lekarze postaw­ią go do finału, ale to trudne zadanie. Paulus ma prob­lem ze stopą. Kli­ka zmi­an będzie, ale mam nadzieję, że ci piłkarze, którzy wejdą w ich miejsce, zaprezen­tu­ją się dobrze – przyz­na­je trener.

Jutro wszys­tkie mecze rozpoczną się o 20:30, więc  piłkarze nie będą znać wyniku Legii z Pogo­nią – Piłkarze dostaną przed meczem infor­ma­cję, że mają  wygrać, bez wzglę­du na to co się będzie dzi­ało w Warsza­w­ie. Nie zamierzam przekazy­wać infor­ma­cji o wyniku. My będziemy mon­i­torować, co się dzieje w Warsza­w­ie, ale to zostanie między nami. Nawet jak spik­er powie, że Legia prowadzi3:0 to nie staniemy i nie przes­taniemy grać.

W tym sezonie Lech i Legia mierzyli się dwukrot­nie. Wojskowi na swo­ją korzyść nie rozstrzygnęli żad­nego ze spotkań –  Bard­zo moc­no wierzę, że jesteśmy w stanie zdobyć Puchar i mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. Same fak­ty prze­maw­ia­ją na nasza korzyść. Legii nie udało się pokon­ać Lecha, w nadzwycza­jnych okolicznoś­ci­ach zdobyli jeden punkt. My mamy przewagę psy­cho­log­iczną. Przed finałem nie mamy powodów, by czuć się słab­szą drużyną – kończy opiekun lechitów.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.