01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-24godz.-33min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: To może być punkt zwrotny

Skorża: To może być punkt zwrotny

Maciej Sko­rża funkcję tren­era pełni od 1. wrześ­nia ubiegłego roku, ale dopiero min­iony tydzień, był dla niego naj­cięższy ze wszys­t­kich, które spędz­ił do tej pory w Poz­na­niu – To był zde­cy­dowanie najtrud­niejszy tydzień, ale takie tygod­nie też są potrzeb­ne. Dają wiele infor­ma­cji i spostrzeżeń. Najważniejsze jed­nak, że wszys­tko zakończyło się szczęśli­wie. To może być dla nas punkt zwrot­ny, po którym zaczniemy wygrać seryjnie u siebie i na wyjeździe.

Lechi­ci mają w nogach dwu­godzin­ny bój z Błęk­it­ny­mi, a już jutro czeka ich ligowe star­cie z Koroną – Ten mecz kosz­tował nas dużo zdrowia, a spotkanie z Koroną na pewno będzie trudne. Jed­nak świado­mość, że zagramy w finale z Legią budu­je chłopaków i każdy z nich do niedziel­nego meczu będzie przy­go­towany – przyz­na­je szkoleniowiec.

W meczu z dru­goligow­cem po długim cza­sie na boisku pojaw­ił się Darko Jevtić, ale defen­sy­wny pomoc­nik nie jest jeszcze gotowy do gry w pełnym wymi­arze cza­sowym – Darko był przy­go­towany na 20 min­ut gry, jed­nak dogry­wka spowodowała, że musi­ał pozostać na boisku dłużej. Jeśli chodzi o Ger­go, to lekarze twierdzą, że będzie on gotowy na mecz z Górnikiem Łęczna.

W czwartek wresz­cie odblokował się Daw­id Kow­nac­ki, który dwukrot­nie wpisał się na listę strzel­ców – Cieszę się, że Daw­id się przeła­mał i strzelił pier­wsze bram­ki w tym roku. Nie miał łatwej roli, bo grał na różnych pozy­c­jach. Będziemy jed­nak pra­cow­ać, by grał na dziewiątce. Zarówno Daw­id jak i Darek potrafią dobrze czy­tać grę, coraz lep­iej to wyglą­da – nie krył zad­owole­nia tren­er Skorża.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.