01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.23godz.21min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: To może być punkt zwrotny

Skorża: To może być punkt zwrotny

Maciej Sko­rża funkcję tren­era pełni od 1. wrześ­nia ubiegłego roku, ale dopiero min­iony tydzień, był dla niego naj­cięższy ze wszys­t­kich, które spędz­ił do tej pory w Poz­na­niu – To był zde­cy­dowanie najtrud­niejszy tydzień, ale takie tygod­nie też są potrzeb­ne. Dają wiele infor­ma­cji i spostrzeżeń. Najważniejsze jed­nak, że wszys­tko zakończyło się szczęśli­wie. To może być dla nas punkt zwrot­ny, po którym zaczniemy wygrać seryjnie u siebie i na wyjeździe.

Lechi­ci mają w nogach dwu­godzin­ny bój z Błęk­it­ny­mi, a już jutro czeka ich ligowe star­cie z Koroną – Ten mecz kosz­tował nas dużo zdrowia, a spotkanie z Koroną na pewno będzie trudne. Jed­nak świado­mość, że zagramy w finale z Legią budu­je chłopaków i każdy z nich do niedziel­nego meczu będzie przy­go­towany – przyz­na­je szkoleniowiec.

W meczu z dru­goligow­cem po długim cza­sie na boisku pojaw­ił się Darko Jevtić, ale defen­sy­wny pomoc­nik nie jest jeszcze gotowy do gry w pełnym wymi­arze cza­sowym – Darko był przy­go­towany na 20 min­ut gry, jed­nak dogry­wka spowodowała, że musi­ał pozostać na boisku dłużej. Jeśli chodzi o Ger­go, to lekarze twierdzą, że będzie on gotowy na mecz z Górnikiem Łęczna.

W czwartek wresz­cie odblokował się Daw­id Kow­nac­ki, który dwukrot­nie wpisał się na listę strzel­ców – Cieszę się, że Daw­id się przeła­mał i strzelił pier­wsze bram­ki w tym roku. Nie miał łatwej roli, bo grał na różnych pozy­c­jach. Będziemy jed­nak pra­cow­ać, by grał na dziewiątce. Zarówno Daw­id jak i Darek potrafią dobrze czy­tać grę, coraz lep­iej to wyglą­da – nie krył zad­owole­nia tren­er Skorża.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.