01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.54min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: To nie miało prawa się wydarzyć

Skorża: To nie miało prawa się wydarzyć

Za kadencji każdego tren­era Lechowi przy­darza­ją się tak spek­taku­larne wpad­ki. Najwięcej ich zal­iczył Mar­iusz Rumak, ale nie ominęło to też tren­era Sko­rżę –  Nie chcę wnikać w his­torię moich poprzed­ników. Jakie są przy­czyny, nie wiem. Spotkałem się pier­wszy raz z taką sytu­acją w życiu. Grałem cztery razy w finale Pucharu Pol­s­ki i moje drużyny roze­grały wiele meczów z druży­na­mi z niższych lig, ale nigdy nie prze­gral­iśmy. Zawsze moim piłkar­zom przekazy­wałem jed­ną radę przed taki­mi mecza­mi: max zaan­gażowa­nia, jeśli nie dasz z siebie wszys­tkiego, masz kłopo­ty. Oczeki­wałem, że będzie wal­ka, zaan­gażowanie i oranie trawy, a jak było, wszyscy widzieliśmy – mówił na kon­fer­encji pra­sowej opiekun Kolejorza

- Takie coś nie ma prawa się wydarzyć i wszyscy jesteśmy wściek­li na tę sytu­ację. Mam nadzieję, że to nie jest rzecz zako­rzeniona głęboko w szat­ni. To jest coś, co naras­ta od jakiegoś dłuższego cza­su i myślę, że nad­chodzi moment, by zro­bić wszys­tko, by powody wyeliminować.

Tren­er Sko­rża Lecha prze­j­mował po bla­mażu, ter­az kółko się zamy­ka, bo Kole­jorz poniósł sro­mot­ną klęskę z dru­goligow­cem – Odkąd tu jestem to mieliśmy dwa podob­ne momen­ty, a w sum­ie ich nami­ast­ki, bo to nie było takie katas­tro­fy. Chodzi mi o mecz w Kiel­cach i Gli­wicach. Po meczu z Piastem powiedzi­ałem drużynie, że ci co nie chcą umier­ać za drużynę, nie mają prawa być w szat­ni. Cały okres przy­go­towaw­czy pra­cow­al­iśmy men­tal­nie, żeby wpa­jać piłkar­zom pewne rzeczy. Przeds­mak tego wszys­tkiego był w Byd­goszczy, po czer­wonej kartce nie było reakcji takiej, jak oczeki­wal­iśmy. Ter­az mieliśmy takie spek­taku­larne wydarze­nie, które nie mieś­cie się w mojej głowie. Z robię wszys­tko by  to się nie powtórzyło. Każ­da rzecz ma swo­ja przy­czynę i ja jestem blisko jej określe­nia – doda­je tren­er Skorża

- Ja na reakcję piłkarzy czekam juro i w czwartek. Najis­tot­niejsze będzie to, jak piłkarze zareagu­ją.  To jest ważne, a nie to, czy ktoś kopie w drzwi w szat­ni, niech pokaże na boisku naszą wartość – przyznaje.

Po meczu w Star­gardzie w Internecie pojaw­iło się wiele niemiłych słów komen­tarzy na tem­at gry Kole­jorza – Nikt się nie może spodziewać pochwał, daje­my pod­stawy by pisać o nas w różny sposób. Każdy ma trudne momen­ty w życiu, to jest ele­ment naszej pra­cy. Musimy sobie z tym poradz­ić. Wzbudza to w nas sportową złość, chęć rewanżu. Ja oso­biś­cie żału­ję, że musimy czekać tyle na ten rewanż, bo ja najchęt­niej roze­grałbym go już teraz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.