01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-19godz.-53min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Skorża: To nie miało prawa się wydarzyć

Skorża: To nie miało prawa się wydarzyć

Za kadencji każdego tren­era Lechowi przy­darza­ją się tak spek­taku­larne wpad­ki. Najwięcej ich zal­iczył Mar­iusz Rumak, ale nie ominęło to też tren­era Sko­rżę –  Nie chcę wnikać w his­torię moich poprzed­ników. Jakie są przy­czyny, nie wiem. Spotkałem się pier­wszy raz z taką sytu­acją w życiu. Grałem cztery razy w finale Pucharu Pol­s­ki i moje drużyny roze­grały wiele meczów z druży­na­mi z niższych lig, ale nigdy nie prze­gral­iśmy. Zawsze moim piłkar­zom przekazy­wałem jed­ną radę przed taki­mi mecza­mi: max zaan­gażowa­nia, jeśli nie dasz z siebie wszys­tkiego, masz kłopo­ty. Oczeki­wałem, że będzie wal­ka, zaan­gażowanie i oranie trawy, a jak było, wszyscy widzieliśmy – mówił na kon­fer­encji pra­sowej opiekun Kolejorza

- Takie coś nie ma prawa się wydarzyć i wszyscy jesteśmy wściek­li na tę sytu­ację. Mam nadzieję, że to nie jest rzecz zako­rzeniona głęboko w szat­ni. To jest coś, co naras­ta od jakiegoś dłuższego cza­su i myślę, że nad­chodzi moment, by zro­bić wszys­tko, by powody wyeliminować.

Tren­er Sko­rża Lecha prze­j­mował po bla­mażu, ter­az kółko się zamy­ka, bo Kole­jorz poniósł sro­mot­ną klęskę z dru­goligow­cem – Odkąd tu jestem to mieliśmy dwa podob­ne momen­ty, a w sum­ie ich nami­ast­ki, bo to nie było takie katas­tro­fy. Chodzi mi o mecz w Kiel­cach i Gli­wicach. Po meczu z Piastem powiedzi­ałem drużynie, że ci co nie chcą umier­ać za drużynę, nie mają prawa być w szat­ni. Cały okres przy­go­towaw­czy pra­cow­al­iśmy men­tal­nie, żeby wpa­jać piłkar­zom pewne rzeczy. Przeds­mak tego wszys­tkiego był w Byd­goszczy, po czer­wonej kartce nie było reakcji takiej, jak oczeki­wal­iśmy. Ter­az mieliśmy takie spek­taku­larne wydarze­nie, które nie mieś­cie się w mojej głowie. Z robię wszys­tko by  to się nie powtórzyło. Każ­da rzecz ma swo­ja przy­czynę i ja jestem blisko jej określe­nia – doda­je tren­er Skorża

- Ja na reakcję piłkarzy czekam juro i w czwartek. Najis­tot­niejsze będzie to, jak piłkarze zareagu­ją.  To jest ważne, a nie to, czy ktoś kopie w drzwi w szat­ni, niech pokaże na boisku naszą wartość – przyznaje.

Po meczu w Star­gardzie w Internecie pojaw­iło się wiele niemiłych słów komen­tarzy na tem­at gry Kole­jorza – Nikt się nie może spodziewać pochwał, daje­my pod­stawy by pisać o nas w różny sposób. Każdy ma trudne momen­ty w życiu, to jest ele­ment naszej pra­cy. Musimy sobie z tym poradz­ić. Wzbudza to w nas sportową złość, chęć rewanżu. Ja oso­biś­cie żału­ję, że musimy czekać tyle na ten rewanż, bo ja najchęt­niej roze­grałbym go już teraz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.