01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19392dn.-23godz.-51min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

SPARING: Festiwal bramek, dwa rzuty karne i zwycięstwo z IV ligowym Huraganem

<span class="caps">SPARING</span>: Festiwal bramek, dwa rzuty karne i zwycięstwo z <span class="caps">IV</span> ligowym Huraganem

Wiara Lecha zwyciężyła z IV ligowym Hura­ganem Pobiedziska na trzy tygod­nie przed inau­gu­racją okręgów­ki. Pięknej urody bramka­mi popisali się Wyka, Smu­ra i Piotr Makows­ki. Tuż przed ostat­nim gwiz­d­kiem sędziego, zawod­ni­cy Hura­ganu zmniejszyli stratę do jed­nej bram­ki wyko­rzys­tu­jąc rzut karny.

Dziewią­ty spar­ing Drużyny Wiary Lecha rozpoczął się szczęśli­wie dla kiboli. Już min­utę po pier­wszym gwiz­d­ku, z piłką w pole karne wpadł Wyka i podob­nie jak przed tygod­niem, po faulu na napast­niku DWL sędzia wskazał na rzut karny. Do “jede­nast­ki” pewnie pod­szedł Smu­ra i otworzył wynik pokonu­jąc bramkarza Hura­ganu strza­łem tuż przy słupku.

12789900_1127785540599491_1467063809_o

Szturm na bramkę IV ligow­ca tuzin min­ut później kon­tyn­uował Wyka. Zwin­ny i dobrze dys­ponowany sna­jper Wiary Lecha znalazł się w sytu­acji strz­eleck­iej na pią­tym metrze i okazję wyko­rzys­tał składa­jąc się do strza­łu efek­townym szczu­pakiem. Po dwóch kwad­ransach gry, bramkę kon­tak­tową zdobyli zawod­ni­cy Hura­ganu. Po sparowa­niu strza­łu przez Kacz­mar­ka pił­ka odbiła się od słup­ka i wylą­dowała na nodze jed­nego z pomoc­ników goś­ci, a temu wystar­czyło już tylko dołożyć nogę.

Min­utę później podopieczni tren­era Jarosława Wróblewskiego wró­cili do dwubramkowej przewa­gi za sprawą gola “sta­diony świa­ta” autorstwa Tomasza Smury. Ofen­sy­wny pomoc­nik Wiary Lecha dojrzał wysoko ustaw­ionego bramkarza Hura­ganu i przymierzył z pon­ad 30 metrów tak, że fut­bolówka wpadła za kołnierz golkiper­owi goś­ci. Kibole prowadzili 3:1.

Szereg zmi­an per­son­al­nych przeprowad­zonych w prz­er­wie spraw­ił , że gra DWL nieco osi­adła na tem­pie i inic­jaty­wę prze­jęła druży­na, która już w przyszły week­end inau­gu­ru­je roz­gry­w­ki IV ligi. Mimo tego, w 67. min­u­cie to kibole pod­wyższyli prowadze­nie na 4:1 za sprawą fenom­e­nal­nej akcji Pio­tra Makowskiego. Napast­nik Wiary Lecha zakrę­cił obrońcą w polu karnym, prz­erzu­cił piłkę na lewą nogę i zapakował po długim rogu w same okienko zry­wa­jąc pajęczynę.

Na dwadzieś­cia min­ut przed końcem meczu do odra­bi­a­nia strat wzięli się zawod­ni­cy goś­ci. Tuż przed polem karnym Domini­ka Juchacza, sędzia główny podyk­tował rzut wol­ny dla Hura­ganu. Wykon­aw­ca stałego frag­men­tu gry doskonale dostrzegł lukę w ustaw­ie­niu muru i bramkarza Wiary Lecha i zmieś­cił piłkę w siatce. W ostat­niej akcji spotka­nia, we włas­nym polu karnym “siatkę” rywalowi założył Adams­ki, ale chwilę później kibole musieli ratować się faulem i sędzia podyk­tował dru­gi rzut karny tego wiec­zoru. Zawod­nik Hura­ganu sytu­acji nie zaprzepaś­cił i pokon­ał Juchacza usta­la­jąc wynik spotka­nia na 4:3 dla Wiary Lecha.

CczOdm1VIAAGOQg.jpg large

K.K.S. WIARA LECHAHURAGAN POBIEDZISKA 4:3 (3:1)

Bram­ki: 2. , 34. Smu­ra (rzut karny), 13. Wyka, 67. P. Makows­ki — 33. , 79. , 90. (rzut karny)

DWL: Kacz­marek (46. Juchacz)- M.Nowak (46. Gra­jkows­ki), Olaszczyk, Łaszyńs­ki, Sł. Makows­ki — J. Makows­ki (46. Adams­ki), St. Makows­ki (Woj­ciechows­ki) — Gór­czak (46. Niedzwiedz­ki) , Smu­ra (60. Wróż) Szen­feld (60. Kuznow­icz)- Wyka (46. P.Makowski)

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.