01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.7godz.40min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Szpital w Lechu? Na razie tylko polowy.

Szpital w Lechu? Na razie tylko polowy.

Przed startem rundy wydawało nam się, że sytu­ac­ja kadrowa Lecha Poz­nań nie jest wcale taka zła. Oczy­wiś­cie zawsze mogło być lep­iej, lecz wyni­ki spar­ingów i atmos­fera w drużynie napawała nas do optymiz­mu. Na urazy skarżyli się jedynie Jas­min Buric, Karol Linet­ty i Zaur Sada­jev, czyli wydawało się, że zawod­ni­cy do zastąpi­enia. Po długich prz­erwach wracali Szy­mon Pawłows­ki, Maciej Wilusz i Keb­ba Ceesay, którzy nie mieli łat­wo w walce o miejsce w pier­wszej jede­nastce. Maciek Wilusz i Keb­ba szli­fu­ją for­mę i wyglą­da to też coraz lep­iej - infor­mu­je asys­tent tren­era Skorży.

W meczu z Pogo­nią między slup­ka­mi Kole­jorza stanął Gos­tom­s­ki, dla którego uraz Jas­mi­na był kluczem do uzyska­nia zau­fa­nia od sztabu szkole­niowego Lecha. Na pozy­cji “Karol­ka” zagrał Darko Jevtić, który ter­az narze­ka na ból krę­gosłu­pa i praw­dopodob­nie nie wys­tąpi w niedziel­nym meczu z Ruchem Chorzów. Jako skrzy­dłowy w zeszłą sobotę zagrał młody Kow­nac­ki, który już w prz­er­wie spotka­nia narzekał na ból w kostce. — Uraz Daw­i­da nie jest poważny, wys­tęp w meczu z Ruchem stoi pod znakiem zapy­ta­nia. Czekamy jak to się będzie rozwi­jało — oce­nia sytu­ację bohat­era akcji #DychaKow­na­sia tren­er Rząsa. Asys­tent Macie­ja Sko­rży doda­je także, że martwi ich stan zdrowia Jevti­cia -Darko ma prob­le­my z krę­gosłu­pem, trenu­je indy­wid­u­al­nie i czekamy na wiado­moś­ci od lekarza. Liczymy, że to takie drob­ne dolegli­woś­ci i mamy nadzieję, że na dni­ach do nas dołączy. 

Zatem przed meczem z Pogo­nią Lech miał trzech kon­tuzjowanych zawod­ników, a po zremisowanym meczu dwóch przy­było, ale jeden wró­cił. Sytu­ac­ja ta poma­ga trochę sztabowi szkole­niowe­mu w wyborze najlep­szych zawod­ników do mec­zowej jede­nast­ki. Trochę, ponieważ w zanadrzu mają także nowych zawod­ników, ktorzy czeka­ją na debi­ut. — Prezen­tu­ją się coraz lep­iej, oczy­wiś­cie nie są z nami tak dłu­go, żeby moż­na mówić, że rozu­mieją się ze wszys­tki­mi na pamięć. Wyglą­da to coraz lep­iej z każdym dniem, oni też czu­ją się pewniej. Szko­da, że David wypadł nam z powodu przez­ię­bi­enia. Tamas wyglą­da bard­zo dobrze, ale ma też duża rywal­iza­cję na swo­jej pozy­cji. Arnaud przyszedł do nas na samym końcu i ten okres przy­go­towaw­czy nie był dla niego opty­mal­ny, on potrze­bu­je więcej cza­su, ale z treningu na tren­ing wyglą­da coraz lep­iej- mówi Rząsa.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.